Gdzie na majowy długi weekend? Pomysły na majówkę 2019


Już niedługo czeka nas kolejny długi weekend majowy. To doskonała okazja, żeby nieco wypocząć i zapomnieć na jakiś czas o codzienności. Wielu Polaków zapewne już planuje wyjazdy w tym okresie, dla tych niezdecydowanych mamy kilka ciekawych pomysłów.

Zazwyczaj maj przynosi nam pierwszy powiew ciepła po długim okresie chłodu. Nabieramy wtedy ochoty na dłuższe spacery na świeżym powietrzu i więcej czasu spędzamy w ruchu, starając się naładować akumulatory po zimie. Idealnym miejscem do tego typu aktywności wydaje się polskie wybrzeże. Widok morza i plaży, nieodłącznie kojarzący się z latem od razu odpowiednio nas nastroi i uzmysłowi nam, że od tej pory z każdym dniem będzie już coraz cieplej. Poza tym właśnie w maju można oglądać rozkwitającą przyrodę, a ta nad morzem jest wyjątkowo piękna. Można np. pojechać do Słowińskiego Parku Narodowego i zobaczyć słynne ruchome wydmy oświetlone już przez wiosenne słońce. Wspaniałe miejsca na wycieczki znajdziemy również na Półwyspie Helskim. We Władysławowie czy Jastarni można znaleźć noclegi nad morzem bardzo blisko plaży i przez cały długi weekend majowy 2018 cieszyć się długimi spacerami. Co ważne, zazwyczaj od maja działają też już wszystkie atrakcje, z całą pewnością nie będziemy więc się nudzić.

Polecamy:
Weekend majowy we Władysławowie

Majówka 2017 - gdzie na długi weekend majowy nad morze

Czy na długi weekend majowy 2019 wybierzecie się nad morze? Macie jakieś konkretne plany? Podzielcie się nimi z innymi czytelnikami!

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
Gdzie na majowy długi weekend? Pomysły na majówkę 2019, 4.0 out of 5 based on 2 ratings

Kategorie:: Gdzie nad morze?

Tags:

RSSKomentarze i Opinie (0)

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Wakacje 2019 nad morzem