SNOW KITE…to trzeba przynajmniej zobaczyć!


Coś pięknego…zima nad morzem jest cudna…jeśli tylko ma się kilka dni urlopu i chęć do niezwykłej aktywności jaką jest snowkite. To  jeden z nowych sportów hybrydowych, który łączy w sobie kitesurfing, snowboard i narciarstwo. Można go uprawiać wszędzie – w górach, nad morzem, nizinach, dolinach byleby mieć dużą, otwartą przestrzeń, śnieg i wiatr. Jednak to właśnie nad morzem są prawdopodobnie najlepsze warunki do tego typu aktywności. Jeżeli late próbowaliście kite surfingu wówczas nie będziecie mieć żadnych problemów z unoszeniem się nad śniegiem na Zatoce Puckiej bowiem snowkite jest łatwiejszy niż kitesurfing, bo startuje się z twardej powierzchni, ale zaleca się noszenie kasków i ochraniaczy ze względu na możliwe twarde lądowanie. A Wy co sądzicie o snowkite nad polskim morzem? Wypowiedzcie się na forum pod artykułem.

Zobaczcie jak swobodnie można poczuć się na nartach czy desce połączonej z latawcem (snowkite), a przy okazji poznacie piękno zimowej aury nad morzem:

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Kategorie:: Aktywnie nad morzemPolecane artykuły

Tags:

RSSKomentarze i Opinie (2)

Pozostaw komentarz dot. SNOW KITE…to trzeba przynajmniej zobaczyć!

  1. yixcudk pisze:

    l5GpN3 , [url=http://hrgpeulbsunp.com/]hrgpeulbsunp[/url], [link=http://jezsfptynfrz.com/]jezsfptynfrz[/link], http://vrqbbsabveqi.com/

  2. Egypt pisze:

    Hey, that’s the graetset! So with ll this brain power AWHFY?

Pozostaw komentarz dot. SNOW KITE…to trzeba przynajmniej zobaczyć!

Obraz CAPTCHY
*

Wakacje 2019 nad morzem