Andrzejki nad morzem w SPA


Andrzejki to idealna okazja do połączenia wypoczynku i imprezy. Niektórzy twierdzą, że to idealny trening przed Sylwestrem. Gdzie zatem spędzić ten wyjątkowy weekend? My polecamy Andrzejki nad morzem w Hotelu SPA.

Andrzejki nad morzem Hotel SPA

Na noc z 29 na 30 listopada organizatorzy przygotowali wieczór pełen niespodzianek. Magiczna impreza andrzejkowa z laniem wosku, tańcami i wyjątkowym menu czeka na Was w Hotelu SPA – Osadzie Wędrowca w Mechelinkach. Dodatkowe atrakcje przewidziano dla solenizantów – każdy Andrzej w tym dniu może liczyć na 25-minutowy masaż twarzy, szyi i klatki piersiowej.

Jednak jedna noc to za mało! Dlatego warto wybrać się nad morze na cały Andrzejkowy weekend i oddać się relaksowi. Ten weekend będzie również atrakcyjny dla dzieci – dla nich organizatorzy przygotowali bal prowadzony przez animatorów z licznymi konkursami i dziecięcym menu. W cenie weekendowego pobytu poza imprezą andrzejkową oraz noclegami z wyżywieniem znajdziecie także pakiet zabiegów SPA oraz wypoczynek w strefie relaksu z filiżanką aromatycznej herbaty. 

Na Andrzejki nad morzem zaprasza Osada Wędrowca w Mechelinkach Dworek SPA Osada Wędrowca w Mechelinkach, to wyjątkowe miejsce, w którym czas płynie wolniej.  Już wkrótce oferta na 2014.
Impreza andrzejkowa nad morzem-bal w Hotelu SPA

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*