Flyboard-latające buty-ekstremalna atrakcja nad wodą!


FLYBOARD - Polska- Sopot nad morzem
Chciałbyś przez chwilę poczuć się jak superbohater?! Dotychczasowe atrakcje wodne już Ci nie wystarczą? Koniecznie spróbuj water flyboard – czyli…latające buty? Na początek zobaczcie jak to robią najlepsi, a niżej pokażemy Ci jak można się bawić na flyboardzie w Sopocie:

Nowy sport wymyślił Frank Zapata-wielokrotny mistrz wyścigów na skuterach wodnych, któremu zamarzyło się pływać jak delfiny. Okazuje się, że wymyślony przez niego system flyboard pozwala na wykonywanie ciekawych akrobacji, a ciśnienie wody pod stopami dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Do specjalnych odrzutowych latających butów podłączony jest 18 metrowy wąż, do którego turbina skutera wodnego pompuje wodę z taką siłą, która powoduje swobodne unoszenie się nad wodą. W dłoniach trzymacie specjalne dysze które pomagają w utrzymaniu równowagi i wykonywaniu akrobacji.

Sprawdź również: wyciąg wakeboard – narty wodne nad morzem

Cena zestawu to kilka tysięcy euro do której należy doliczyć jeszcze dobrej klasy skuter wodny. Jeżeli chcecie jednak tylko przez chwilę poczuć się supermenem – ta atrakcja będzie kosztować ok 200 pln za piętnaście minut. Korzystaliście już z tej wyjątkowej atrakcji? Czekamy na Wasze opinie!

Tak latają chłopcy na flyboardzie przy sopockim molo:


 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Kategorie:: Aktywnie nad morzemAtrakcje nad morzemPolecane artykuły

Tags:

RSSKomentarze i Opinie (1)

Pozostaw komentarz dot. Flyboard-latające buty-ekstremalna atrakcja nad wodą!

  1. dudek pisze:

    Latałem na flyboardzie w czasie pobytu nad Zalewem Domaniowskim, świetna sprawa. Sprzęt jest na miejscu, instruktor też. Niestety, żeby opanować technikę wznoszenia się trzeba poświęcić około 20 min:D

Pozostaw komentarz dot. Flyboard-latające buty-ekstremalna atrakcja nad wodą!

Obraz CAPTCHY
*

Wakacje 2019 nad morzem