Praca na wakacje 2015 nad morzem z zakwaterowaniem- oferty i ogłoszenia


Poszukujesz pracy na wakacje 2015 – zacznij szukać wcześnie, styczeń-luty to dobry moment żeby znaleźć najlepszą ofertę na pracę nad morzem z zakwaterowaniem. Zobacz na co warto zwrócić uwagę przy przeglądaniu ogłoszeń.

Praca sezonowa nad morzem wielu z nas kojarzy się z przyjemnościami wakacyjnego klimatu i rozrywkowego życia nocnego. Nie ma co jednak ukrywać, że poza miłymi akcentami, to bardzo ciężka praca. Gdy jedni odpoczywają, inni intensywnie pracują. Praca w nadmorskich restauracjach czy hotelach jest bardzo wymagająca. Czas pracy bardzo rzadko mieści się w 8 godzinach, a w dodatku możemy zapomnieć o wolnym weekendzie – to właśnie wtedy jest najwięcej pracy w całej branży turystycznej.

Na szczęście u większości pracodawców spokojnie znajdziecie czas dla siebie i w zależności od godzin pracy spędzicie miłe przedpołudnie na plaży czy wieczór na koncercie na plaży. Wakacyjna praca nad morzem z zakwaterowaniem i wyżywieniem może przynieść Wam przyzwoite zarobki. Wielu pracodawców w ten sposób docenia wysiłek i długie godziny pracy.

Sprawdź najlepsze oferty i ogłoszenia pracy na wakacje 2015:

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Praca na wakacje 2015 nad morzem z zakwaterowaniem- oferty i ogłoszenia, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Kategorie:: Polecane artykuły

Tags:

RSSKomentarze i Opinie (10)

Pozostaw komentarz dot. Praca na wakacje 2015 nad morzem z zakwaterowaniem- oferty i ogłoszenia

 1. Martyna Jamrozik pisze:

  Witam
  Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego na profilu biologiczno-chemicznym, w lipcu 2015 roku ukończę 18 lat. Poszukuję pracy sezonowej z zakwaterowaniem, nad morzem w okresie letnim, tj. lipiec, sierpień. Jestem osobą rzetelną, sumienną oraz komunikatywną. Posiadam wiedzę na temat handlu, gdyż w wakacje w ubiegłym roku byłam okazjonalnie sprzedawcą na targu (dzięki działalnosći gospodarczej moich rodziców). Kilkakrotnie byłam wolontariuszką i współpracowałam z niepełnosprawnymi osobami. Płynnie władam językiem angielskim (jestem w trakcie przygotowań do certyfikatu FCE) oraz znam język niemiecki na podstawowym poziomie. Podejmę każdą pracę. Pozdrawiam

 2. DWIE MATURZYSTKI pisze:

  Dwie maturzystki. Sumienne, uczciwe i pracowite szukają pracy na wakacje (z zakwaterowaniem). Od lipca :) Jesteśmy punktualne, odpowiedzialne i uśmiechnięte.

 3. Ola pisze:

  Witam. Jestem absolwentką szkoły hotelarskiej, w czasie zajęć szkolnych odbywałam praktyki w hotelach. Proszę o kontakt.

 4. Nikoleta Nowaka pisze:

  Witam, Mam 18 lat i wraz z koleżanką (18lat) poszukujemy pracy w sezonie letnim , w Gdańsku, najlepiej z zakwaterowaniem i wyżywieniem.Jesteśmy sumienne , odpowiedzialne i chętne do pracy.Liczymy na odpowiedz. Pozdrawiamy ;)

 5. Patrycja pisze:

  Mam na imię Patrycja. 13 czerwca skończe 18 lat i szukam pracy nad morzem. Moge zacząć już w maju.

 6. Magdalena Klewicka pisze:

  Witam mam 24lata i poszukuję pracy na sezon letni w Helu wraz z koleżanką 21lat. Posiadam już doświadczenie w sprzedaży, gdyż już wcześniej pracowałam w dwóch sezonach letnich.

 7. Para (Kamila i Wiktor) pisze:

  Poszukujemy pracy na wakacje nad morzem z zakwaterowaniem najlepiej w Ustce. Mamy 17 lat. Jesteśmy osobami chętnymi do pracy, punktualnymi, sumiennymi z kulturą osobistą. Możemy pracować w lodziarnio-kwaiarnii, ośrodku wczasowym czy nawet w kuchni. Jest to bez różnicy. Podejmiemy się wszystkiego. Liczymy na odpowiedź. :)

 8. Daria Kieruj pisze:

  Witam, w czerwcu kończę 18 lat poszukuję pracy na wakacje.
  Jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną i bardzo chętną do pracy. Jestem w trakcie realizowania wykształcenia średniego.
  Mogę być np opiekunką starszej osoby ( mam bardzo dobre doświadczenie ), strzedawać na targu, zbierać owoce, sprzątać pilnować dzieci. Podejmę się wszystkiego.
  Jestem w trakcie wyrabiania książeczki sanepidowskiej. Pozdrawiam . Mój email – rujkakie@gmail

 9. Daria Kieruj pisze:

  Witam, w czerwcu kończę 18 lat poszukuję pracy na wakacje.
  Jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną i bardzo chętną do pracy. Jestem w trakcie realizowania wykształcenia średniego.
  Mogę być np opiekunką starszej osoby ( mam bardzo dobre doświadczenie ), strzedawać na targu, zbierać owoce, sprzątać pilnować dzieci. Podejmę się wszystkiego.
  Jestem w trakcie wyrabiania książeczki sanepidowskiej. Pozdrawiam . Mój email – rujkakie@gmail.com.pl

 10. Paulina Wołoch / Deidara pisze:

  Poszukuje pracy na wakacje nad morzem. Mam 21 lat,skończyłam szkołę średnią lecz bez matury.

Pozostaw komentarz dot. Praca na wakacje 2015 nad morzem z zakwaterowaniem- oferty i ogłoszenia

Obraz CAPTCHY
*

Wakacje 2015 nad morzem