Praca na wakacje 2015 nad morzem z zakwaterowaniem- oferty i ogłoszenia

Poszukujesz pracy na wakacje 2015 – zacznij szukać wcześnie, styczeń-luty to dobry moment żeby znaleźć najlepszą ofertę na pracę nad morzem z zakwaterowaniem. Zobacz na co warto zwrócić uwagę przy przeglądaniu ogłoszeń.

Praca sezonowa nad morzem wielu z nas kojarzy się z przyjemnościami wakacyjnego klimatu i rozrywkowego życia nocnego. Nie ma co jednak ukrywać, że poza miłymi akcentami, to bardzo ciężka praca. Gdy jedni odpoczywają, inni intensywnie pracują. Praca w nadmorskich restauracjach czy hotelach jest bardzo wymagająca. Czas pracy bardzo rzadko mieści się w 8 godzinach, a w dodatku możemy zapomnieć o wolnym weekendzie – to właśnie wtedy jest najwięcej pracy w całej branży turystycznej.

Na szczęście u większości pracodawców spokojnie znajdziecie czas dla siebie i w zależności od godzin pracy spędzicie miłe przedpołudnie na plaży czy wieczór na koncercie na plaży. Wakacyjna praca nad morzem z zakwaterowaniem i wyżywieniem może przynieść Wam przyzwoite zarobki. Wielu pracodawców w ten sposób docenia wysiłek i długie godziny pracy.

Sprawdź najlepsze oferty i ogłoszenia pracy na wakacje 2015:

 

 

17 opinii dla “Praca na wakacje 2015 nad morzem z zakwaterowaniem- oferty i ogłoszenia

 1. Witam!
  Jesteśmy trzema studentkami, mamy 22, 22 i 21 lat. Chętnie podejmiemy się pracy w barze lub gastronomii. Jesteśmy ambitne, pracowite, energiczne,uśmiechnięte, szybko się uczymy i chętnie pracujmy w grupie.Pozdrawiamy i z nadzieją czekamy na odpowiedź.

 2. Witam!
  Razem z koleżanką poszukujemy pracę na wakacje nad morzem z zakwaterowaniem. Jesteśmy na pierwszym roku w technikum żywienia i usług gastronomicznych. Mamy 17 lat.Posiadamy książeczkę sanepidowską z aktualnymi badaniami. Podejmiemy się każdej pracy. Proszę o kontakt nataliazydanowicz1@gmail.com

 3. Witam 🙂
  W tym toku kończę 18 lat i szukam pracy z zakwaterowaniem, najlepiej w Ustce
  Jestem osobą pogodną, wesołą, towarzyską, ambitną, punktualną i sumienną. Jestem w trakcie wyrabiania książeczki sanepidowskiej. Zależy mi na dobrej pracy w miłej atmosferze.

 4. ►17 latki szukają pracy◄
  Razem z koleżanką podejmiemy się pracy na okres lipiec-sierpień typu sprzątaczka, obsługa stoiska. Pracowałyśmy już jako hostessy. Obie posługujemy się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

 5. Witam. Mam na imię Bogusia. W marcu kończę 18 lat. Jestem uczennicą 2 klasy ponadgimnazjalnej (technikum) kierunek-Hotelarstwo. Jestem osobą miłą i kulturalną. Poszukuję pracy na wakacje najlepiej nad morzem z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Mogę pracować jako pomoc sprzątająca w ośrodku wczasowym, pensjonacie, hotelu i jako pomoc kuchenna lub jako praktykantka w hotelu przy recepcji.
  Mój e-mail : bogumilanowicka@onet.pl

 6. Witam :). Mam na imię Patrycja i jestem tego roczna maturzystką,wraz z moja przyjaciołką(19lat) poszukujemy pracy wakcyjnej.Jesteśmy odpowiedzialne, punktualne,pełne zaangażowania do pracy, a do tego radosne i miłe. Posiadamy pewne doświadczenie, gdyż ostatnie wakacje, także spędziłyśmy pracując.Posługujemy się językami: niemieckim i angielskim w formie podstawowej.Pracę możemy podjąć już w czerwcu, a nawet szybciej.Liczymy na odpowiedź. Pozdrawiam :).

 7. Witam! Mam na imię Kinga i wraz z dwoma koleżankami (19, 20 lat) poszukujemy pracy w okresie letnim lipiec-sierpień 2015. W tym roku kończę 18 lat i wraz z koleżankami mogę podjąć się pracy tego typu jak sprzedaż pamiątek, pomoc kuchenna i inne. Proszę o rozpatrzenie naszego ogłoszenia i o szybką odpowiedź na nie 🙂 Pozdrawiamy 🙂

 8. Witam
  Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego na profilu biologiczno-chemicznym, w lipcu 2015 roku ukończę 18 lat. Poszukuję pracy sezonowej z zakwaterowaniem, nad morzem w okresie letnim, tj. lipiec, sierpień. Jestem osobą rzetelną, sumienną oraz komunikatywną. Posiadam wiedzę na temat handlu, gdyż w wakacje w ubiegłym roku byłam okazjonalnie sprzedawcą na targu (dzięki działalnosći gospodarczej moich rodziców). Kilkakrotnie byłam wolontariuszką i współpracowałam z niepełnosprawnymi osobami. Płynnie władam językiem angielskim (jestem w trakcie przygotowań do certyfikatu FCE) oraz znam język niemiecki na podstawowym poziomie. Podejmę każdą pracę. Pozdrawiam

 9. Dwie maturzystki. Sumienne, uczciwe i pracowite szukają pracy na wakacje (z zakwaterowaniem). Od lipca 🙂 Jesteśmy punktualne, odpowiedzialne i uśmiechnięte.

 10. Witam. Jestem absolwentką szkoły hotelarskiej, w czasie zajęć szkolnych odbywałam praktyki w hotelach. Proszę o kontakt.

 11. Witam, Mam 18 lat i wraz z koleżanką (18lat) poszukujemy pracy w sezonie letnim , w Gdańsku, najlepiej z zakwaterowaniem i wyżywieniem.Jesteśmy sumienne , odpowiedzialne i chętne do pracy.Liczymy na odpowiedz. Pozdrawiamy 😉

 12. Mam na imię Patrycja. 13 czerwca skończe 18 lat i szukam pracy nad morzem. Moge zacząć już w maju.

 13. Witam mam 24lata i poszukuję pracy na sezon letni w Helu wraz z koleżanką 21lat. Posiadam już doświadczenie w sprzedaży, gdyż już wcześniej pracowałam w dwóch sezonach letnich.

 14. Poszukujemy pracy na wakacje nad morzem z zakwaterowaniem najlepiej w Ustce. Mamy 17 lat. Jesteśmy osobami chętnymi do pracy, punktualnymi, sumiennymi z kulturą osobistą. Możemy pracować w lodziarnio-kwaiarnii, ośrodku wczasowym czy nawet w kuchni. Jest to bez różnicy. Podejmiemy się wszystkiego. Liczymy na odpowiedź. 🙂

 15. Witam, w czerwcu kończę 18 lat poszukuję pracy na wakacje.
  Jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną i bardzo chętną do pracy. Jestem w trakcie realizowania wykształcenia średniego.
  Mogę być np opiekunką starszej osoby ( mam bardzo dobre doświadczenie ), strzedawać na targu, zbierać owoce, sprzątać pilnować dzieci. Podejmę się wszystkiego.
  Jestem w trakcie wyrabiania książeczki sanepidowskiej. Pozdrawiam . Mój email – rujkakie@gmail

 16. Witam, w czerwcu kończę 18 lat poszukuję pracy na wakacje.
  Jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną i bardzo chętną do pracy. Jestem w trakcie realizowania wykształcenia średniego.
  Mogę być np opiekunką starszej osoby ( mam bardzo dobre doświadczenie ), strzedawać na targu, zbierać owoce, sprzątać pilnować dzieci. Podejmę się wszystkiego.
  Jestem w trakcie wyrabiania książeczki sanepidowskiej. Pozdrawiam . Mój email – rujkakie@gmail.com.pl

 17. Poszukuje pracy na wakacje nad morzem. Mam 21 lat,skończyłam szkołę średnią lecz bez matury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*