Tak! To jest plaża nad Bałtykiem!Kolejny powód by na wakacje przyjechać właśnie tu

10 powodów dla których na wakacje 2011 warto wybrać Bałtyk

1. Kurs Euro…
…znów powyżej 4 zł spowoduje, iż wczasy prawdopodobnie przestaną być tak korzystne jak jeszcze dwa lata temu, no a i wydatki na miejscu ponosimy przeważnie w Euro czy Dolarach, także wypoczynek za granicą zacznie kosztować nas więcej

2. Portugalia+Hiszpania= Kłopoty
Wiosną gigantyczne problemy finansowe przeżywała Grecja (i nadal nie jest różowo), później Irlandia, a ostatnio zaczęto ujawniać kłopoty Hiszpanii i Portugalii – co z tego wyniknie ?! – może lepiej nie wiedzieć…

3. Upadki biur podróży
Kto by pomyślał – Orbis Travel upadł, a to nie pierwszy i nie cichną opinie, że nie ostatni. Wszystko wskazuje, iż zawirowania na rynkach finansowych i spowolnienie gospodarcze dało się mocno we znaki organizatorom podróży. Kto będzie następny?

4. Wrócisz do domu
Zgadza się…może jeszcze nie wszystkie drogi są gotowe, a podróż nad Bałtyk w szczycie sezonu zajmuje parę godzin, ale zawsze to lepsze niż kilkunastogodzinne czy nawet kilkudniowe opóźnienia lotów spowodowane chmurami wulkanicznego pyłu czy strajków takich jak na początku grudnia w Hiszpanii

5. Klątwa Neptuna ?
Pamiętasz jak na pierwszej koloni ślubowałeś Neptunowi wierność?! No właśnie…a teraz się dziwisz, że w tzw. „ciepłych krajach” dotyka Ciebie i Twoich najbliższych „klątwa Faraona” – na szczęście Faraon nad Bałtyk nie sięga i wakacje spędzisz bez zbędnych rewolucji żołądkowych

6.  Rekiny w Polsce…
znajdziecie tylko w gdyńskim akwarium. W Bałtyku ich brak! Co prawda widziano jakiś czas temu kilka delfinów, a nawet wieloryba, ale rekiny na pewno do nas nie zawitają. Woda trochę chłodniejsza, jednak znacznie bezpieczniejsza.

7. Pogoda
Ta w ubiegłym roku miło nas zaskoczyła…upały, upały i jeszcze raz upały. Jak wierzyć góralom, po ostrej zimie przyjdzie ciepłe lato i nie musi być aż tak upalne jak tegoroczne, żeby wakacje były udane.

8. Ceny
Coraz większa konkurencja nad Bałtykiem powoduje, że dostajesz coraz więcej za mniej! Apartamenty, dobrze wyposażone domki, hotele spa, a nawet noclegi  w pokojach gościnnych zapewniają coraz wyższy standard za stosunkowo atrakcyjne ceny.

9. Odkryj Bałtyk na nowo…
…i daj się uwieść nie tylko w sezonie. Maj i szczególnie czerwiec to doskonałe miesiące na wypoczynek bez tłoku i w atrakcyjnych cenach. Jednak kiedy Twój urlop przypada w lipcu czy sierpniu – pomyśl o 10 powodach, dla których w 2011 r. warto wybrać się nad Bałtyk.

10. Twój własny…
Może wspomnienia z dzieciństwa, a może pierwszy pocałunek, a może uśmiech Twojego dziecka kiedy pierwszy raz widzi morze i „piaskownicę” tak wielką, że już nie musi się kłócić o najlepsze miejsce?! Podziel się z Czasnadmorze.pl swoim powodem, dlaczego warto wybrać się nad Bałtyk (zapraszamy do pozostawienia komentarza pod artykułem i na Facebooku "Ja chce nad morze"

A może to zdjęcie będzie kolejnym powodem ? Tak wygląda plaża w jednym z nadbałtyckich kurortów – wiecie w którym?

 Plaża nad Bałtykiem wakacje

2 opinii dla “10 powodów dla których na wakacje 2011 warto wybrać Bałtyk

  1. Thanks alot – your answer solved all my porblmes after several days struggling

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*