Diva SPA – nowoczesny hotel w Kołobrzegu, który zdecydowanie warto odwiedzić!

 Kołobrzeg to przepiękna, nadmorska miejscowość, która od lat przyciąga do siebie liczne rzesze turystów. Wczasowicze cenią to miejsce przede wszystkim za jego piękne, piaszczyste i szerokie plaże, dostęp do Morza Bałtyckiego, liczne atrakcje turystyczne, a także świetnie zorganizowaną i rozbudowaną bazę noclegową. W Kołobrzegu na nocleg szczególnie warto zatrzymać się w Diva SPA – nowoczesnym hotelu, który oferuje znacznie więcej niż tylko komfortowe zakwaterowanie nad polskim morzem!

Hotel z widokiem na Morze Bałtyckie

Hotel Diva SPA to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt noclegowy, położony nad samym Morzem Bałtyckim – od plaży dzieli go zaledwie 250 metrów, a z okien pokojów rozciąga się piękny widok na morze i panoramę Kołobrzegu. Diva SPA leży w samym sercu nadmorskiego parku krajobrazowego, miejsca pełnego zieleni, czystego powietrza, ciszy i spokoju. Obiekt został stworzony w celu zapewnienia wszystkim gościom maksimum przyjemności i relaksu na czas ich pobytu w Kołobrzegu. To idealne miejsce na urlop dla rodzin z dziećmi, par, a także seniorów, którzy poszukują komfortowego, wyposażonego we wszelkie udogodnienia zakwaterowania nad polskim morzem.

Diva SPA to coś więcej niż hotel w Kołobrzegu – to miejsce relaksu, regeneracji i profesjonalnych zabiegów, w którym można zatroszczyć się zarówno o ciało, jak i duszę. Obiekt dysponuje bogatą, stale rozbudowywaną i ulepszaną ofertą zabiegów relaksacyjnych i leczniczych, które zostały stworzone specjalnie z myślą o potrzebach wszystkich jego gości. Turyści mogą skorzystać z zabiegów dedykowanych parom, rodzinom, seniorom, a także osobom odwiedzającym Kołobrzeg w celach biznesowych. Każdy klient znajdzie tu coś dla siebie, a dzięki profesjonalnej opiece spędzi wakacje w przyjemny i zdrowy sposób.

Nie tylko hotel! Relaks dla ciała i duszy w Kołobrzegu

Każdy hotel w Kołobrzegu to miejsce stworzone z myślą o turystach. Nie każdy obiekt noclegowy zapewnia jednak swoim gościom tak wiele rozrywek na miejscu, że wręcz nie chcą oni opuszczać jego progów. To jeden z atutów Diva Spa, który dysponuje rozbudowaną oraz świetnie dostosowaną do potrzeb współczesnych klientów ofertą zabiegową. W tym miejscu każdy turysta znajdzie formę relaksu, która będzie w pełni odpowiadała jego potrzebom.

Do dyspozycji gości są nie tylko profesjonalne zabiegi dla ciała i duszy, ale także kameralna grota solna, w której można oddychać zjonizowanym powietrzem. Pobyt w niej szczególnie docenią osoby borykające się z chorobami górnych dróg oddechowych, seniorzy, a także osoby cierpiące na nerwicę. Specjalnie z myślą o turystach poszukujących chwili relaksu i wytchnienia od codzienności, hotel w Kołobrzegu przygotował natomiast szeroką ofertę masaży, które łączą w sobie relaks ze skutecznymi technikami usuwającymi skutki stresu.

 

Jakby tego było mało, Diva SPA oferuje także dostęp do rozbudowanej strefy fitness, w której goście mogą zadbać o kondycję, a także do basenu, na którym można przyjemnie spędzić czas wolny całą rodziną. Na najmłodszych czeka stworzony specjalnie z myślą o nich Kids Club – miejsce, w którym dzieci mogą bawić się, poznawać nowe gry i zabawy, a także przyjemnie spędzić czas w towarzystwie profesjonalnych animatorek, które zadbają o ich bezpieczeństwo i zadowolenie z zabawy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*