Dzień Dziecka 2014 Władysławowo


 Dzień Dziecka to tak samo ważny dzień dla dzieci jak i rodziców – każdy chce aby był wyjątkowo radosny. W tym dniu szczególnie szukamy niespodzianek dla naszych pociech. W każdym mieście organizowane są festyny i różnego rodzaju wydarzenia dla najmłodszych. Sprawdźmy co w tym dniu odbędzie się we Władysławowie.

Władysławowo Skwer nad Zatoką -atrakcje dla dzieci

W święto wszystkich dzieci otwarty zostanie nowy plac zabaw na Skwerze Rekreacyjnym przy Zatoce – będzie to wyjątkowo atrakcyjne miejsce nie tylko dla dzieci, ale również rodziców. Wśród rezerwatu "Słone Łąki" oddany zostanie do użytku miejsce idealne na spacery i spokojne spędzanie czasu. Poza ciekawym placem zabaw, będą tam również sprzęty do ćwiczeń, stoły do ping-ponga czy boisko do siatkówki. Już dziś przedstawiamy pierwsze fotki Skweru oraz program Dnia Dziecka:

Dzień Dziecka Władysławowo 2014

01.06.2014 r. warto również odwiedzić pobliskie Swarzewo, gdzie otwarte zostanie Muzeum Kocham Bałtyk, a w nim wielka wystawa "Morze Klocków" – nigdzie indziej nie zobaczycie tyle konstrukcji i makiet przygotowanych wyłącznie z klocków Lego(R). Wszystkie są dziełem dorosłych fanów klocków – a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Na wystawie zobaczycie min. 6 metrowy lunapark czy modele statków, a nawet typową nadmorską plażę.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Dzień Dziecka 2014 Władysławowo, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*