Festiwal TOPtrendy 2013-sprawdź kto wystąpi

Już coraz mniej czasu pozostało do kolejnej, XI edycji wyjątkowego festiwalu TOPtrendy w Sopocie. Podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się on w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu, a udział wezmą w nim największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.

Festiwal organizowany przez telewizję Polsat i przez wielu uważany za jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce odbędzie się w terminie …….. 2013 (to oficjalna data festiwalu) na zasadach dobrze znanej widzom formuły. Pierwszego dnia, w piątek, wystąpi dziesiątka polskich wykonawców, którzy w poprzednim roku sprzedali najwięcej płyt.

Zastanawiasz się kto wystąpi na Top Trendy 2013? Tak przedstawia się program I dnia z 2012 r.:

Maryla Rodowicz, Stanisław Soyka, Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak, Zakopower, Anna Maria Jopek, Yugopolis oraz Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing.

Oprócz nich będziemy mogli zobaczyć także specjalnie zaproszonych gości – zespół Blue Cafe oraz świętujący swoje 35-lecie Bajm.

Drugi dzień festiwalu, sobota, to koncert artystów wyłonionych w ramach konkursu „trendy”. Profesjonalne jury spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze najciekawszych młodych wykonawców, którzy reprezentują twórcze i nowoczesne podejście do muzyki. Dostaną oni szansę, aby zaprezentować się przed tysiącami publiczności, zachwycić cały Sopot i walczyć o główną nagrodę i miano artysty trendy 2012 oraz o nagrody publiczności, dziennikarzy i internautów.

Ostatniego festiwalowego dnia będzie można się pośmiać. A to za sprawą najlepszych polskich kabaretów i satyryków, którzy podczas programu IX Sopockiej Nocy Kabaretowej rozbawią publiczność do łez.

W tym roku będą to:

Ani Mru Mru, Neo-Nówka, Cezary Pazura, Paranienormalni, Kabaret OT.TO, Kabaret Limo, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Łowcy.B, Kabaret Chyba, Kabaret Noc

Prowadzącymi będą Mateusz Borek, Cezary Pazura i Marcin Wójcik

Dojazd do Ergo Arena Sopot/Gdańsk:


Wyświetl większą mapę dojazdu na Top Trendy Festiwal

Bilety na Festiwal TOPtrendy 2013 i IX Sopocką Noc Kabaretową do nabycia za pośrednictwem:

Albert Production
tel. +48 605 668 696

Agencja Kontakt:
tel. (58) 554 83 13-14

W kasach BART:
tel. (58) 555 84 51-52

Bilety kupicie również przez Internet:

www.biletyna.pl
www.ticketpro.pl
www.eBilet.pl
www.kupBilecik.pl

A tak bawiła się publiczność podczas ubiegłorocznego festiwalu TOPtrendy:

1 opinia dla “Festiwal TOPtrendy 2013-sprawdź kto wystąpi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*