Imprezy nad morzem-najlepsze kluby i dyskoteki VIDEO!

Gdzie są najlepsze imprezy nad morzem? Podobno najlepsze miejscowości do imprezowania to Władysławowo, Mielno, Kołobrzeg, Łeba. Napewno ligę mistrzów miast rozrywki otwiera Sopot, który pod względem ilości klubów i dyskotek na m2 przebija wszystkie nadmorskie kurorty.

Postaramy się przybliżyć atmosferę panującą w letnich klubach tak, żebyście sami mogli ocenić, gdzie najlepiej się wybrać. Jednak przede wszystkim zapraszamy Was do dzielenia się komentarzami i opiniami dotyczącymi imprez nad morzem. Co możecie polecić?Które kluby dla szukających konkretnego rodzaju muzyki? Czekamy na Wasze opinie.

Już wkrótce więcej video relacji z nadmorskich dyskotek i imprezowni,  tymczasem zapraszamy do obejrzenia wybranych letnich klimatów:

Udostępnij

Kołobrzeg Sunrise Festival - SUPER materiał VIDEO - zobacz jak bawią się nad morzem!

 Czarny Koń Władysławo - imprezy nad morzem

 
Tropikalne Wyspy w nadmorskich miejscowościach - dyskoteki nad morzem:

 

Dyskoteki Mielno - Klub TROLL

 CLUB SOHO SOPOT

  

 Dyskoteki Kołobrzeg - COCOCLUB

 

 Napiszcie z jakich jeszcze dyskotek i imprezowni chcecie zobaczyć VIDEO - już wkrótce nowe materiały! I koniecznie pamiętajcie o zostawieniu opini - gdzie najlepiej się bawić nad morzem?!

5 opinii dla “Imprezy nad morzem-najlepsze kluby i dyskoteki VIDEO!

  1. impreza w pkrzadou, fotki w pkrzadou, dzieki organizatorom, bawilem sie w niedziele super szkoda, ze w poniedzialek juz nie moglem byc ale i tak dzieki tej imprezie swieta byly mega udane :>

  2. We Władku w tym roku są przy porcie 2 miejsca do imprezowania. Jedno to namiot lecha w którym straszna lipa i dyskoteka solar, w której lepiej ale ścisk duży. W centrum są 2 miejsca z muzyką disco-polo, w drewutni trochę lepsza muzyka ale bardzo szybko zamykają. Czarny Koń to dyskoteka taka już porządniejsza ale niestety tam nie byłam. Pod Chłapowem. jakieś 15 minut od władka. Jest namiot Eski i myślę, że tam najlepsze imprezy. 2 sale, z 2 różnymi typami muzyki. W jednym typowa klubowa muzyka, w drugim dancehall, R&B, hip-hop. Wiele miejsca do siedzenia i sporo ludzi.

    W Łebie też zajebiście było 2 lata temu. Mam nadzieję, że jest tak nadal bo wracam tam w przyszłym roku.

    W Jarosławcu lipa OGROMNA !

  3. Łeba zdecydowanie najlepsza imprezowo, chociaż ja w przeciwieństwie do koleżanki najbardziej preferowałam club mateus.

  4. witam najlepiej jest sie bawic w łebie!!!!!super było w Łebie w Mozarcie,Eupforii no i moze Vegas i Remont.Chciałabym zobaczyc video z tych dyskotek.costa dorada fajny lokal ale cienka muzyka i sliski parkiet troche ciezko tanczy sie ,lubie tez Miedzyzroje zwłaszcza klub molo paradise ,space i copacabana na plazy fajnie tez byłoby zobaczyc video z tych dysek .goraco pozrawiam

  5. Hej, ten materiał z Sunrise Festival naprawdę świetny!Nie wiedziałem że to impreza na taką skalę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*