Koncert DONATAN & CLEO oraz MROZU – Władysławowo Wakacje 2014


Jeśli przegapiliście finały tegorocznego konkursu Eurowizji – nic straconego! Podczas wakacji będzie doskonała okazja aby posłuchać i….zobaczyć Cleo & Donatan na żywo we Władysławowie. Tego samego dnia podczas koncertu w Ocean Parku na scenie pojawi się również Mrozu. 

Koncert Cleo Donatan Władysławowo 2014

Już 10 lipca o 19tej rozpocznie się koncert jednych z najbardziej rozpoznawalnych wykonawców na polskiej scenie muzycznej w 2014 r. Cleo & Donatan  wystąpią na scenie w Ocean Parku we Władysławowie – już dziś możemy liczyć na gorącą atmosferę. Swoim hitem "My Słowianie" pokazali jak zdobywa się popularność. Ich teledysk "My Słowianie" w internecie zanotował prawie 50 mln odsłon – to absolutny rekord tego roku – zobaczcie teledysk raz jeszcze:

Tego samego dnia na scenie pojawi się również nie mniej rozpoznawalny Mrozu. W takim składzie scena powinna być rozgrzana do czerwoności. Nie powinno zabraknąć bardziej znanych numerów np. 1000 metrów nad ziemią czy Rollercoaster. Prawdopodobnie na koncercie usłyszycie również jeden z ostatnio bardziej znanych kawałków, czyli Mrozu feat. Tomson – Jak Nie My To Kto  – zerknijcie na teledysk: 

Bilety na koncert w cenie ok. 30 pln będą obejmowały również całodzienne wejście do Ocean Parku. 

Wybieracie się? Czekamy na opinie! Tutaj więcej informacji o koncertach w wakacje 2014 we Władysławowie.

Mrozu koncert Władysławowo

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Koncert DONATAN & CLEO oraz MROZU - Władysławowo Wakacje 2014, 5.0 out of 5 based on 1 rating

1 opinia dla “Koncert DONATAN & CLEO oraz MROZU – Władysławowo Wakacje 2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*