Letnia Scena Muzyczna Władysławowo 2018

Przyjeżdżając w strony Władysławowa, słyszy się dużo o imprezach w okolicach, jedną z nich jest Letnia Scena Muzyczna. Została ona zapoczątkowana rok temu, a już cieszy się dużym uznaniem wśród młodych turystów.

Władysławowo Letnia Scena 2017

W ramach cyklu koncertów występują popularni wykonawcy – w ubiegłych latach na scenie zobaczyć i posłuchać można było  Kamila Bednareka, Grubsona, czy też zespół Enej. Atmosfera była niesamowita, energia jaka była przekazywana przez artystów zarażała całą publiczność. 5 koncertowych nocy, 20 polskich wykonawców to dane z poprzedniego roku. Tysiące fanów zjechało się z całej polski do Władysławowa by móc usłyszeć swoich ulubionych wykonawców na żywo. Zobaczcie jak bawiła się publiczność rok temu.

Mamy nadzieję, że w tym roku będzie tak samo a nawet i lepiej jeżeli chodzi energie i liczbę uczestników. Na 2018 rok na Letniej Scenie Muzycznej Władysławowo  zaplanowano już koncerty:

letnia scena muzyczna władysławowo 2018

A to dopiero początek listy – wkrótce więcej. Co ważne – wstęp na wszystkie koncerty jest BEZPŁATNYDoskonałym uzupełnieniem organizowanej przez miasto Sceny Muzycznej jest Ocean Park Festiwal – sprawdź koncerty.

 

ZOBACZ co się działo na Letniej Scenie Muzycznej rok temu:

 Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie Władysławowa

5 opinii dla “Letnia Scena Muzyczna Władysławowo 2018

  1. Płatne koncerty o ktorych piszesz są chyba w tzw. Żwirowni. Koncerty Letniej Sceny Muzycznej organizowane przez miasto są bezpłatne, gwarantuję to bo jestem mieszkanką Władysławowa i na wielu z nich byłam 🙂

  2. Nie są bezpłatne koncerty, wstęp kosztuje 20zl.. Także trochę nie fajnie bo w innyvh miastach nad morskich koncerty są bezplatne

  3. ENEJ podniósł poprzeczkę???? Halo!!!!!!! Artysta przez ogromne A z zeszłego roku była niewątpliwie COMA!! Enej może im buty co najwyżej pucować….

  4. Hej!
    Wczoraj byliśmy – w sumie oprócz Jamal grały jeszcze trzy zespoły od ok. 17.30 do 22.30. Można było posiedzieć na trawce albo poskakać pod sceną. Teren jest duży, ogrodzony i chroniony. Nagłośnienie i efekty muzyczne w porządku. Zaraz obok parasole z różnymi napojami. Było super. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*