Czas nad morze - Kraina Zabawy

Kraina Zabawy-bezpłatny plac zabaw nad morzem

Jeśli wasze maluchy nudzą się podczas wakacyjnych wyjazdów albo uważacie, że mają za mało ruchu, a chcecie, by prawidłowo się rozwijały i przy tym miały też trochę uciechy, to chyba nie ma dla nich lepszego miejsca niż Kraina Zabawy, największy na Pomorzu plac zabaw dla dzieci i to blisko morza! BEZPŁATNIE !

Plac Zabaw Gdańsk Kraina ZabawyZdjęcia pochodzą z materiałów dostarczonych przez GPEC

Cały projekt objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska, a fundatorem jest firma GPEC. Kompleks o powierzchni 1 ha mieści się w Parku Nadmorskim przy ul. Dąbrowszczaków na gdańskim Przymorzu i ma dzieciom naprawdę wiele do zaoferowania. Począwszy od piaskownicy, wszelkiego rodzaju karuzeli i drabinek, poprzez huśtawki i zjeżdżalnie, aż do statku pirackiego, małpiego gaju czy miejsca, w którym można samemu spróbować zostać budowniczym. Większość rodziców pewnie czytając to, zastanawia się, czy takie „harce” są bezpieczne. Bez obaw. Wszystkie zabawki posiadają wszelkie niezbędne atesty, a teren Krainy Zabawy jest monitorowany przez całą dobę.

Atrakcje nad morzem Kraina ZabawyZdjęcia pochodzą z materiałów dostarczonych przez GPEC

Dodatkowym atutem tego miejsca jest to, że położone jest zaraz przy  plaży, deptaku i ścieżce rowerowej, a to właśnie tutaj często rodziny z dziećmi wybierają się na spacer. Oprócz tego funkcjonuje tu także Skate Plaza, gdzie wszyscy mogą doskonalić swoje umiejętności jazdy na deskorolce, korzystając z różnego rodzaju skoczni, schodów i barierek. Kraina Zabawy organizuje też konkursy i festyny dla dzieci, a także prowadzi Wakacyjny Klub Tygryska.


Mieliście okazję odwiedzić Krainę Zabawy ze swoim dzieckiem? Jeśli tak, to koniecznie napiszcie nam, jak się bawiło!

Kraina Zabawy 


Wyświetl większą mapę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*