Czas nad morze - Kraina Zabawy

Kraina Zabawy-bezpłatny plac zabaw nad morzem


Jeśli wasze maluchy nudzą się podczas wakacyjnych wyjazdów albo uważacie, że mają za mało ruchu, a chcecie, by prawidłowo się rozwijały i przy tym miały też trochę uciechy, to chyba nie ma dla nich lepszego miejsca niż Kraina Zabawy, największy na Pomorzu plac zabaw dla dzieci i to blisko morza! BEZPŁATNIE !

Plac Zabaw Gdańsk Kraina ZabawyZdjęcia pochodzą z materiałów dostarczonych przez GPEC

Cały projekt objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska, a fundatorem jest firma GPEC. Kompleks o powierzchni 1 ha mieści się w Parku Nadmorskim przy ul. Dąbrowszczaków na gdańskim Przymorzu i ma dzieciom naprawdę wiele do zaoferowania. Począwszy od piaskownicy, wszelkiego rodzaju karuzeli i drabinek, poprzez huśtawki i zjeżdżalnie, aż do statku pirackiego, małpiego gaju czy miejsca, w którym można samemu spróbować zostać budowniczym. Większość rodziców pewnie czytając to, zastanawia się, czy takie „harce” są bezpieczne. Bez obaw. Wszystkie zabawki posiadają wszelkie niezbędne atesty, a teren Krainy Zabawy jest monitorowany przez całą dobę.

Atrakcje nad morzem Kraina ZabawyZdjęcia pochodzą z materiałów dostarczonych przez GPEC

Dodatkowym atutem tego miejsca jest to, że położone jest zaraz przy  plaży, deptaku i ścieżce rowerowej, a to właśnie tutaj często rodziny z dziećmi wybierają się na spacer. Oprócz tego funkcjonuje tu także Skate Plaza, gdzie wszyscy mogą doskonalić swoje umiejętności jazdy na deskorolce, korzystając z różnego rodzaju skoczni, schodów i barierek. Kraina Zabawy organizuje też konkursy i festyny dla dzieci, a także prowadzi Wakacyjny Klub Tygryska.


Mieliście okazję odwiedzić Krainę Zabawy ze swoim dzieckiem? Jeśli tak, to koniecznie napiszcie nam, jak się bawiło!

Kraina Zabawy 


Wyświetl większą mapę

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 3.8/5 (9 votes cast)
Kraina Zabawy-bezpłatny plac zabaw nad morzem, 3.8 out of 5 based on 9 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*