Mikołaj na plaży Czas na Bałtyk

Mikołaj na plaży „Czas na Bałtyk”

Co robi Mikołaj latem na plaży? Sprawdź nad Bałtykiem!

Turyści odwiedzający w sierpniu jedną z 22 plaż nad Bałtykiem mieli okazję spotkać tam niezwykłego plażowicza – Mikołaja! Na plenerowych stoiskach Mikołajowi relaksującemu się w spa będą towarzyszyć osoby uprawiające np. narciarstwo biegowe.

 Mikołaj na plaży Czas na Bałtyk

Postaci te były żywą ilustracją możliwości aktywnego spędzania czasu, jakie wiążą się z ofertą wypoczynku nad polskim morzem w zimie, a więc poza tradycyjnym okresem urlopowym. To dlatego, że w wszystko odbywać się będzie w ramach kampanii „Mikołaj na plaży” stanowiącej letnią odsłonę całorocznego projektu „Czas na Bałtyk” realizowanego przez Pomorską oraz Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną (PROT oraz ZROT) dla nadmorskich samorządów.

Stworzenie namiastki zimowej, nadbałtyckiej plaży w środku lata ma pokazać Polakom, że Bałtyk to idealne miejsce na relaks o każdej porze roku, oferujące szereg atrakcji. Plażowe instalacje stworzone będą z wykorzystaniem scenografii budującej nastrój zimowej plaży oraz rekwizytów, typowych zarówno dla nadmorskiego wypoczynku, jak i sportów zimowych. Mikołaj wystąpi w tradycyjnym czerwonym kostiumie, a w przerwach relaksującego masażu w spa, z pewnością nie odmówi sobie kilku szusów na nartach biegowych po… piasku. Atrakcją plenerowych stoisk będą także stanowiska fotograficzne, gdzie odwiedzający będą mogli zrobić sobie zdjęcia. Fotografia w scenerii zimowej bałtyckiej plaży to prawdopodobnie jedna z najbardziej nietypowych pamiątek z letniego urlopu nad morzem. Do dyspozycji turystów zainteresowanych ofertą nadmorskich miejscowości będą przedstawiciele lokalnych informacji turystycznych, którzy najlepiej zaprezentują atrakcje nadbałtyckich kurortów.

Zapraszamy do spotkania z Mikołajem codziennie w godzinach 10:00 – 17:00 na następujących plażach nad Bałtykiem:

data – 2010
miejsca – kliknij w wybraną miejscowość lub poczytaj inne artykuły
9 sierpnia
10 sierpnia
Stegna
11 sierpnia
Gdynia, Rewa
12 sierpnia
13 sierpnia
Lubiatowo, Łeba
14 sierpnia
15 sierpnia
Jarosławiec, Darłowo
16 sierpnia
Dąbki , Mielno
17 sierpnia
Ustronie Morskie , Kołobrzeg
18 sierpnia
Dźwirzyno , Mrzeżyno
19 sierpnia
20 sierpnia

źródło: www. Czas na Bałtyk. eu

Zobacz fotki z akcji: "Mikołaj na plaży" źródło: facebook
 

1 opinia dla “Mikołaj na plaży „Czas na Bałtyk”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*