Oktoberfest nad morzem !

Oktoberfest to najsłynniejsze w świecie Święto Piwa znane głównie z Bawarii – jednak już 26 października o godz. 18 miłośnicy złotego trunku i dobrej zabawy będą mogli wziąć udział w piwnym festiwalu, który odbędzie się w Osadzie Wędrowca w Mechelinkach.

Grupom lubiącym zarówno zabawę, jak i szczególną atmosferę, polecamy ten wieczór w naszym dworku – mówi Adrian Greczycho, Dyrektor Osady Wędrowca w Mechelinkach. – Dzięki piwnemu świętu, nasi goście będą mieć okazję nie tylko delektowaniem się różnego rodzaju piwem – od klasycznych po regionie gatunki, przy tyrolsko-bawarskiej muzyce, ale także poznania jedynej w swoim rodzaju atmosfery panującej w tym historycznym dworku. Gwarantujemy dobre napoje, specjalne menu, tradycyjne przyśpieki i wyśmienitą zabawę. Zapraszamy!

W programie m.in. tradycyjne przyśpiewki w wykonaniu Kapeli Tyrolsko-Bawarskiej, regionalne i klasyczne piwa, golonki i weisswursty . A to wszystko za 110 złotych.

Osada Wędrowca to Hotel SPA w Mechelinkach koło Gdyni. Położony w wyjątkowym miejscu nad morzem dworek, wybudowany w 1931, jest historyczną ozdobą regionu. Dogodny dojazd do Gdyni i całego Trójmiasta oraz bliskość morza sprawia, iż jest to idealne miejsce. Hotel położony jest 10 km od dworca głównego w Gdyni. To dowód na to jak blisko jest z centrum metropolii do naszej enklawy ciszy i spokoju. 

Więcej informacji na temat Oktoberfest w Mechelinkach mogą pod numerem telefonu 600 290 190 lub mailowo osada@osadawedrowca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*