Rejs z Akademią Nikona!Gratka dla amatorów fotografii!

Dzięki warsztatom w słynnej Akademii Nikona na pokładzie Stena Line masz okazję znacząco podnieść swoje umiejętności i zyskujesz okazję fotografowania niezwykłych plenerów. Poza tym możesz uczestniczyć w pełnej ciekawych doświadczeń wycieczce.

akademia_nikona_stena_line

Rejs rozpoczyna się wieczorem, w cenę wliczone są dwa noclegi w komfortowej kabinie 2-osobowej z łazienką. Rano odbywają się zajęcia teoretyczne, prowadzone przez profesjonalnego instruktora, a potem grupa wyrusza na całodniową wycieczkę autokarową z przewodnikiem. Zwiedzanie przylądka Torhamn to doskonała okazja do uchwycenia w obiektywie niezwykłego wybrzeża szkierowego, a wizyta w zabytkowej nadmorskiej twierdzy Kristianopel, zwanej „najmniejszym miastem Szwecji” pozwoli wykonać niezwykłe ujęcia zabytków i szwedzkiej prowincji.

Ceny za rejs fotograficzny zaczynają się od 469 zł/os.

Po powrocie do Karlskrony (miasta położonego na 33 wyspach) będziemy mieli znów okazje podziwiać i fotografować niesamowite pejzaże ze specjalnego punktu widokowego, a także zwiedzać miejscowość na własną rękę lub z przewodnikiem. Później udamy się jeszcze do Edestad, aby odwiedzić pracownię malarki i rzeźbiarki Susanne Demåne i podziwiać jej wspaniały ogród. W pobliżu znajduje się też zabytkowy średniowieczny kościół i dzwonnica. Oczywiście cały czas można, a nawet trzeba robić zdjęcia! Wieczorem, po wypłynięciu promu, nastąpi podsumowanie warsztatów i wybrane zostaną najlepsze fotografie. W trakcie rejsu uczestnicy mają do wyboru liczne rozrywki.

stena-line-rejs-fotograficzny

Najbliższy rejs odbędzie się 8.05, wypłynięcie o godzinie 21.00, uczestniczyć w rejsie mogą osoby powyżej 20 lat lub pozostające pod opieką osób przekraczających ten wiek.

Dla grup powyżej 15 osób możliwość indywidualnej organizacji rejsu.

Więcej informacji na www.stenaline.pl
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*