Rejs z Akademią Nikona!Gratka dla amatorów fotografii!


Dzięki warsztatom w słynnej Akademii Nikona na pokładzie Stena Line masz okazję znacząco podnieść swoje umiejętności i zyskujesz okazję fotografowania niezwykłych plenerów. Poza tym możesz uczestniczyć w pełnej ciekawych doświadczeń wycieczce.

akademia_nikona_stena_line

Rejs rozpoczyna się wieczorem, w cenę wliczone są dwa noclegi w komfortowej kabinie 2-osobowej z łazienką. Rano odbywają się zajęcia teoretyczne, prowadzone przez profesjonalnego instruktora, a potem grupa wyrusza na całodniową wycieczkę autokarową z przewodnikiem. Zwiedzanie przylądka Torhamn to doskonała okazja do uchwycenia w obiektywie niezwykłego wybrzeża szkierowego, a wizyta w zabytkowej nadmorskiej twierdzy Kristianopel, zwanej „najmniejszym miastem Szwecji” pozwoli wykonać niezwykłe ujęcia zabytków i szwedzkiej prowincji.

Ceny za rejs fotograficzny zaczynają się od 469 zł/os.

Po powrocie do Karlskrony (miasta położonego na 33 wyspach) będziemy mieli znów okazje podziwiać i fotografować niesamowite pejzaże ze specjalnego punktu widokowego, a także zwiedzać miejscowość na własną rękę lub z przewodnikiem. Później udamy się jeszcze do Edestad, aby odwiedzić pracownię malarki i rzeźbiarki Susanne Demåne i podziwiać jej wspaniały ogród. W pobliżu znajduje się też zabytkowy średniowieczny kościół i dzwonnica. Oczywiście cały czas można, a nawet trzeba robić zdjęcia! Wieczorem, po wypłynięciu promu, nastąpi podsumowanie warsztatów i wybrane zostaną najlepsze fotografie. W trakcie rejsu uczestnicy mają do wyboru liczne rozrywki.

stena-line-rejs-fotograficzny

Najbliższy rejs odbędzie się 8.05, wypłynięcie o godzinie 21.00, uczestniczyć w rejsie mogą osoby powyżej 20 lat lub pozostające pod opieką osób przekraczających ten wiek.

Dla grup powyżej 15 osób możliwość indywidualnej organizacji rejsu.

Więcej informacji na www.stenaline.pl
 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*