Rozkład PKP Gdynia Władysławowo Hel

Rokład PKP Gdynia Władysławowo Hel


Poszukujesz rozkładu PKP Gdynia-Hel przez Władysławowo? Dobrze trafiłeś! Połączenie to obsługiwane jest przez nowoczesne autobusy szynowe. Rozkład pociągów na Hel w sezonie przewiduje całkiem sporo połączeń. Dodatkowo dochodzą połączenia TLK Warszawa Gdynia czy pociągi z Bielska Białej.

Sprawdź: Rozklad PKP Gdynia-Hel

Do samej Gdyni najtańszym połączeniem jest pociąg słoneczny. Jako alternatywę dla pociągów proponujemy niezwykle atrakcyjny rejs : tramwaj wodny Gdynia Hel rozkład 2011.
 Rozkład PKP Gdynia Władysławowo Hel

Rozkład PKP Gdynia Władysławowo Hel

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 4.3/5 (3 votes cast)
Rokład PKP Gdynia Władysławowo Hel, 4.3 out of 5 based on 3 ratings

1 opinia dla “Rokład PKP Gdynia Władysławowo Hel

  1. Właśnie wróciłem z Helu „Pociągiem słonecznym” POCIĄG ZGROZA, totalnie przeładowany, dantejskie sceny przy oczekiwaniu, wsiadaniu. Do pierwszego składu o 15.26 nie dało się wejść. Wcisnąłem się do drugiego. Pociąg miał 50min opóźnienie zanim ruszył. Ludzie z małymi dziećmi, starsze osoby czekały w totalnym ścisku i bez włączonej klimatyzacji, dzieci mdlały (okien też się nie dało otworzyć)- 50min. Maszynista przeciskając się w końcu do kabiny stwierdził że zapomniał kluczy i dlatego 50min. staliśmy! Ludzie klnęli na jasne a maszynista i konduktorzy śmiali się w twarz. Sprawy tej nie pozostawię bez konsekwencji. NIECH PKP DOSTANIE SIĘ W KOŃCU W ODPOWIEDZIALNE RĘCE, najlepiej zagraniczne sprawdzone w organizacji i punktualności, rzetelności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*