Zbrodnia na Helu – nowy serial AXN

Już 16 października widzowie stacji AXN zobaczą pierwszy odcinek serialu "Zbrodnia". W tym trzymającym w napięciu kryminale można będzie podziwiać uroki polskiego wybrzeża, gdyż kręcony był na Półwyspie Helskim.

Zbrodnia serial Półwysep Helski

Jesienny hit AXN jest polska wersją szwedzkiego serialu "Mordem i Sandhamn", który powstał na motywach powieści "I de lugnaste vatten" znanej autorki kryminałów Viveki Sten. Oryginalnie akcja rozgrywa się na małej wyspie Sandhamn niedaleko Sztokholmu. Klimat małego, spokojnego szwedzkiego miasteczka pełnego tajemnic doskonale oddaje polski Hel. Na ekranie zobaczyć będzie można wiele ciekawych plenerów z morzem i plażą w tle, a więc będzie to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie letnie chwile spędzone na Półwyspie Helskim. Zdjęcie były kręcone m.in. w pobliżu torpedowni na Zatoce Puckiej widocznych z okolic Jastarni i Juraty, w rybackiej tawernie czy na przystani. Nie zabraknie także pięknej przyrody i scen kręconych na wodzie.

zbrodnia-axn-hel

Fabuła i obsada serialu Zbrodnia

Fabuła serialu zaczyna się, gdy wypoczywająca nad morzem młoda prawniczka, Agnieszka Lubczyńska, znajduje w wodzie zwłoki topielca. Sprawę prowadzi jej dawny szkolny kolega, Tomasz Nowiński. Pojawiają się kolejne ofiary i powoli zaczynamy rozumieć, że za morderstwami kryje się mroczna tajemnica z przeszłości. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Boczarską i Wojciecha Zielińskiego, a w obsadzie nie zabraknie prawdziwych gwiazd, jak Radosław Pazura, Joanna Kulig czy Dorota Kolak. Za reżyserię odpowiedzialny jest Greg Zgliński znany z nieprzewidywalnego "Wymyku". Serial składa się z trzech odcinków. Jest to pierwsza polska produkcja AXN. Możemy spodziewać się dużych emocji i zaskakujących rozwiązań.

Zobacz serial Zbrodnia – online zwiastun którego nie widziałeś:

Nie szukaj odcinków serialu na chomikuj, premiera każdego odcinka pierwszego sezonu serialu w każdy czwartek o godz.22:00. Dodatkowo AXN przygotował powtórki:
Czwartek, 16 Października 22:00 Zbrodnia 101 – Odcinek 1 Sezon 1 Odcinek 1
Piątek, 17 Października 21:00 Zbrodnia 101 – Odcinek 1 Sezon 1 Odcinek 1
Sobota, 18 Października 02:05 Zbrodnia 101 – Odcinek 1 Sezon 1 Odcinek 1
Niedziela, 19 Października 23:45 Zbrodnia 101 – Odcinek 1 Sezon 1 Odcinek 1
Poniedziałek, 20 Października 02:30 Zbrodnia 101 – Odcinek 1 Sezon 1 Odcinek 1

Po pierwszym odcinku czekamy na Wasze komentarze i opinie! Może warto zwiedzić Hel śladami serialu Zbrodnia?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*