Markety Władysławowo-Lidl Polo Biedronka godziny otwarcia


Jesteś na wakacjach we Władysławowie lub dopiero się na nie wybierasz? Zastanawiasz się czy będzie gdzie robić zakupy – bez problemu! We Władku nie brakuje popularnych "dyskontów" – są tu dwie Biedronki, Lidl, Polo i setki mniejszych sklepików.

Zacznijmy od najpopularniejszych czyli Biedronek – jedna z nich znajduje się w centrum handlowym w pobliżu dworca w samym centrum miasta. Bywa w niej tłoczno, szczególnie w godzinach popołudniowych. Drugi dużo większy sklep Biedronki we Władysławowie znajduje się na początku Półwyspu Helskiego. Sklepy te otwarte są w godz. 7-21 codziennie. Również na początku Półwyspu znajduje się spory LIDL.

Na słynnym i często zakorkowanym rondzie we Władysławowie nie sposób nie zauważyć marketu Polo – godziny otwarcia pn-pt 7:00-21:00 sob 7:00-21:00 nie 8:00-20:00 – jednak tu również w lipcu i sierpniu (podobnie jak w Biedronkach) można oczekiwać wydłużonych godzin pracy. W sezonie jest całkiem sporo sklepów całodobowych – pewnym czynnym przez cały rok 24h/dobę są delikatesy na ulicy Gdańskiej – na samym wjeździe do Władysławowa – tam drzwi są zawsze otwarte!

Jak widzicie, marketów a raczej dyskontów we Władysławowie nie brakuje.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*