Rodzinny wyjazd do parku wodnego na Olandii

Szwecja ma bardzo wiele do zaoferowania dzieciom i całym rodzinom. A dzięki promom Stena Line jej największe atrakcje są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skorzystać ze specjalnej oferty wycieczki do Parku Rozrywki Olandia.

stena_line_park_olandia

Przez cały czas trwania wyjazdu dzieci nie będą miały ani chwili na nudę. Po wypłynięciu z Gdyni na promie mogą bowiem korzystać ze specjalnego pokoju zabaw, a rano, podczas przejazdu autokarem z Karlskrony do Olandii, mogą oglądać filmy i uczestniczyć w przygotowanych dla nich konkursach. Sporą atrakcją będzie też na pewno przejazd 6-kilometrowym mostem na wyspę, a potem można już cieszyć się masą rozrywek w ogromnym bajkowym kompleksie.

Ceny za wycieczkę do Parku Rozrywki Olandia zaczynają się od 559 zł/os dorosła, 409 zł/dziecko od 4-15 lat.

W cenie wycieczki można korzystać m.in. z wesołego miasteczka z diabelskim młynem, kolejkami i karuzelami, dwóch parków wodnych z basenami, zjeżdżalniami, rwącą rzeką i „Wyspą Piratów”, czy udać się na spacer po zoo, w którym mieszka ponad 100 gatunków zwierząt z całego świata. Poza tym warto odwiedzić „Krainę Dinozaurów” z modelami prehistorycznych gadów w naturalnych rozmiarach i „Świat Bajek”, gdzie czekają postaci z ulubionych dziecięcych bajek. Na terenie kompleksu jest też mnóstwo restauracji, barów i miejsc do rekreacji.

Park-rozrywki-Olandia

Wracając na prom wycieczka zatrzyma się jeszcze w mieście Kalmar, po którym oprowadzać będzie przewodnik. Szczególnie ciekawe są tu zamkowe wały. Po przybyciu na statek można udać się na odpoczynek albo korzystać z dostępnych na promie rozrywek, a rano następnego dnia statek zacumuje w Gdyni.

Najbliższy rejs odbędzie się 5.07, wypłynięcie o godzinie 21.00, dzieci uczestniczyć w rejsie mogą pod opieką osób powyżej 20 lat.

Dla grup powyżej 15 osób możliwość indywidualnej organizacji rejsu.

Więcej informacji na www.stenaline.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*