ustka promenada latarnia morska

Ustka Noclegi nad morzem

Ustka jest miastem portowym, kąpieliskiem  morskim oraz uzdrowiskiem. Jest jednym z najpopularniejszych polskich nadmorskich kurortów. Do atrakcji Ustki należą molo oraz słynna latarnia morska. Już wkrótce w tym miejscu znajdą Państwo najciekawsze namiary na noclegi w Ustce to zarówno te nad samym morzem np. pensjonaty, jak i te tańsze, nie mniej komfortowe apartamenty, a oddalone kawałek od morza. Zanim jednak zarezerwujesz nocleg i wybierzesz Ustkę na swój wypoczynek przeczytaj więcej o Ustce…

5 opinii dla “Ustka Noclegi nad morzem

  1. Powrót do PRLu. Jeżeli chcesz spędzić wakacje jak w czasach PRLu to jedź do pensjonatu „U Przyjaciół”. Będziesz miał zapewnione: – sprawdzanie czystości w pokojach, – kontrolę ręczników, – podsłuch, a także podgląd. Mile widziane są tylko pary, w starszym wieku, najlepiej bezdzietne. Na śniadaniach siedzimy przy stolikach dwuosobowych, tylko i wyłącznie. Jeżeli jednego dnia serwowano jajka na twardo, możesz mieć pewność, że następnego dnia te same jajka zagoszczą ponownie, pokryte grubą warstwą majonezu. Podczas posiłku zawsze możesz liczyć na towarzystwo właściciela, który zawsze ma wszystko pod ścisłą kontrolą. Moja dobra rada – jeżeli nie chcesz popsuć sobie pobytu nad morzem – wybierz innych przyjaciół.

  2. Faktycznie ustecka syrenka jest hitem! Dobra robota tamtejszego LOT-u. Drugą fajną sprawą są bunkry. ponadto polecam it, sympatyczni ludzie pokierują gdzie trzeba. a resztą jeśli noclegi to też proponuje kontakt z it, sprawdzona firma.

  3. Syrenka faktycznie jest hitem!!! dobra robota tamtejszego LOT-u. Ponadto fajną sprawą są bunkry. Warto wpaść do punktu it, bardzo sympatyczni ludzie pokierują gdzie trzeba! Zresztą jeśli chodzi o noclegi to tylko do it.

  4. polecam, jeżdżę tam od paru lat i nadal mi się nie znudziła, dużo atrakcji dla rodziców i dla dzieci, nawet przy braku pogody.gorąco polecam 🙂

  5. Hitem ostatnich dni sierpnia w Ustce jest postawienie pomnika legendarnej usteckiej syrenki – Bryzgi Rosowej. Wielu turystów wykonuje na jej tle pamiątkowe zdjęcia. Jest to kolejny charakterystyczny element naszego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*