letnia stolica Polski - Władysławowo

Władysławowo hitem wakacji 2012!

Która miejscowość będzie letnią stolicą Polski 2012? Wszystko wskazuje na Władysławowo, a przynajmniej statystyki wyszukiwarki Google, która jest wiodącą wyszukiwarką w Polsce. 

95 % osób planujących wakacje poszukuje informacji w Internecie, który stał się podstawowym źródłem informacji przy planowaniu podróży małych i dużych. Wszystkie nasze zapytania w wyszukiwarce Google poddawane są analizie, dzięki której otrzymujemy dane na temat aktualnych trendów w różnych kategoriach tematycznych. Portal www.czasnadmorze.pl sprawdził czego w ciągu ostatnich 90 dni poszukiwaliśmy najczęściej w kategorii „podróże”. Okazuje się, że w okresie planowania wakacji czyli przez ostatnie trzy miesiące w wyszukiwarkach najbardziej zyskiwało hasło „Władysławowo” – które zanotowało wzrost zainteresowania aż o 160 %! Tuż za letnią stolicą Polski 2012 znalazła się jedna z linii lotniczych, Grecja, wysoko również znalazła się Łeba, która pod względem ilości zapytań przegoniła Chorwację.

letnia stolica Polski - Władysławowo
Popularność Władysławowa potwierdzają niedawno opublikowane wyniki badań firmy Brainlab (na zlecenie Urzędu Miasta Kołobrzeg) zrealizowanego w maju 2012 roku na reprezentatywnej próbie internautów. Badania wykazały, iż 18 % Polaków w 2012 r. na urlop wybierze się nad Bałtyk, a wśród najchętniej wybieranych kurortów wymieniają Władysławowo i Trójmiasto oraz Kołobrzeg.

A jaka jest Twoja ulubiona miejscowość nadmorska? Oddaj głos w Rankingu Miejscowości Nadmorskich tworzonym przez tysiące internautów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*