Koncerty 2014 Ocean Park Festival-Władysławowo

Ocean Park Festival Władysławowo 2014 KoncertyWładysławowo jest znane z bogatego programu wakacyjnych koncertów. Organizowana przez miasto Letnia Scena Muzyczna przyciąga swoimi koncertami tłumy. W ubiegłym roku na scenie wystąpili m.in. Myslovitz, Ewelina Lisowska, Brodka, Pezet i wielu innych. Kto zagra w 2014? Tutaj znajdziesz szczegóły koncertów na Letniej Sceny Muzycznej 2014. Napiszemy już wkrótce. Już dziś zapraszamy na garść ciepłych wspomnień muzycznych, których będziecie mogli doznać na nowym festiwalu muzycznym przygotowywanym na wakacje 2014 w Ocean Park Władysławowo! 

Sezon koncertowy we Władysławowie już dziś zapowiada się bogato, a wszystko za sprawą Ocean Park Summer Festival 2014, w ramach którego zobaczymy występy gwiazd muzyki pop lat 80 i 90-tych, gwiazdy muzyki dico-polo, ale także aktualnie popularni wykonawcy. Już w weekend majowy na scenie obok wielkiego wieloryba zaśpiewają MODERN TALKING RELOADED oraz FRANCESCO NAPOLI. Jednak prawdziwe koncertowe eldorado czeka nas w miesiące wakacyjne.

Pewne są już koncerty Cleo&Donatan, Mrozu, Dawid Kwiatkowski oraz najbardziej popularny zespół disco-polo czyli WEEKEND.

Według pierwszych doniesień (do potwierdzenia) w lipcu wystąpią między innymi: Vengaboys, La Bouche, Francesco Napoli, Fancy, Culture Beat, Sandra, CC Catch, Samantha Fox, Mr. President, Modern Talking Reloaded, Lou Bega, David Tavare. W sierpniu na scenie zaplanowano powtórne koncerty wielu gwiazd występujących w lipcu, ale także nowych wykonawców np. Haddaway czy Corona. Dokładne terminy koncertów podamy po ich potwierdzeniu u organizatora.

Pomysłodawcą Ocean Park Festival 2014 gratulujemy pomysłów i trzymamy kciuki za ciekawe koncerty, a wszystkich zapraszamy do odwiedzenia Wieloryba i innych ssaków morskich w Ocean Park Władysławowo.

 

 Przeboje wakacji – takich nie zabraknie we Władku: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*