Najpopularniejsze wakacyjne miejscowości nadmorskie 2013


najpopularniejsze miejscowości nadmorskieKtóra z nadmorskich miejscowości wakacyjnych będzie w tym roku najpopularniejsza? Pewnie każdy z nas ma swoją ulubioną dlatego od razu zachęcamy do sprawdzenia  Rankingu Miejscowości Nadmorskich  - tam również już kilkaset opinii, która miejscowość jest najlepsza! 

Poniżej przedstawiamy ranking popularności wg. liczby wyszukiwań w wyszukiwarce Google. Dziś ciężko mówić o bardziej wiarygodnych danych – podczas gdy ponad 90 % z nas, wyszukując miejsc atrakcyjnych turystycznie poszukuje ich właśnie za pomocą internetu. W Polsce Google ma blisko 99 % rynku, więc bierze pod uwagę prawie każde nasze zapytanie wpisane do wyszukiwarki. Porównaliśmy kilkanaście najpopularniejszych miejscowości nadmorskich – zobaczcie sami:
 

Łeba i Władysławowo trzymają się bardzo blisko, to prawdopodobnie najbardziej lubiane miejscowości nadmorskie w Województwie Pomorskim. Z  sąsiedniego Zachodniopomorskiego najbardziej popularne są Mielno i Międzyzdroje. 

Korzystając z okazji poniżej przedstawiamy hasła-wyszukiwania dotyczące podróży,  które w ostatnich 90 dniach najbardziej zyskują na popularności. Widać, że sezon wakacyjny nad morzem rozpoczął się na dobre – tuż za miejscowościami nadmorskimi znajdziecie Mazury, Wakacje last-minute oraz Chorwację. 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Kategorie:: Polecane artykuły

Tags:

RSSKomentarze i Opinie (5)

Pozostaw komentarz dot. Najpopularniejsze wakacyjne miejscowości nadmorskie 2013

 1. maria kot pisze:

  do gdańska po nieważ nigdy tam nie byłam

 2. Czasnadmorze.pl pisze:

  Sopot, Kołobrzeg i Gdynia to inna liga…ale oczywiście też można sprawdzić :)

 3. Luśka pisze:

  No dobrze, a Kołobrzeg się nie liczy?

 4. Ludmiła Janusewicz pisze:

  Najpopularniejsze: Władysławowo, Łeba Mielno,Ustka, Hel.
  A gdzie Kołobrzeg i Gdynia?

  L.J.

 5. kochamwicie pisze:

  Między Darłowem a Jarosławcem jest niewielka miejscowość WICIE. Mieszka tam na stałe około 50 osób, ale jest dużo nowych ośrodków i pensjonatów, które w sezonie mogą przyjęć nawet 3 tys. turystów. Teren chroniony – Natura 2000, przecudowne miejsce dla lubiących naturę i nielubiących zgiełku.
  Dla osób starszych oraz rodzin z dziećmi – TAK.
  Dla młodzieży – NIE.

Pozostaw komentarz dot. Najpopularniejsze wakacyjne miejscowości nadmorskie 2013

Obraz CAPTCHY
*

Wakacje 2020 nad morzem