najpopularniejsze miejscowości nadmorskie

Najpopularniejsze wakacyjne miejscowości nadmorskie 2013

najpopularniejsze miejscowości nadmorskieKtóra z nadmorskich miejscowości wakacyjnych będzie w tym roku najpopularniejsza? Pewnie każdy z nas ma swoją ulubioną dlatego od razu zachęcamy do sprawdzenia  Rankingu Miejscowości Nadmorskich  – tam również już kilkaset opinii, która miejscowość jest najlepsza! 

Poniżej przedstawiamy ranking popularności wg. liczby wyszukiwań w wyszukiwarce Google. Dziś ciężko mówić o bardziej wiarygodnych danych – podczas gdy ponad 90 % z nas, wyszukując miejsc atrakcyjnych turystycznie poszukuje ich właśnie za pomocą internetu. W Polsce Google ma blisko 99 % rynku, więc bierze pod uwagę prawie każde nasze zapytanie wpisane do wyszukiwarki. Porównaliśmy kilkanaście najpopularniejszych miejscowości nadmorskich – zobaczcie sami:
 

Łeba i Władysławowo trzymają się bardzo blisko, to prawdopodobnie najbardziej lubiane miejscowości nadmorskie w Województwie Pomorskim. Z  sąsiedniego Zachodniopomorskiego najbardziej popularne są Mielno i Międzyzdroje. 

Korzystając z okazji poniżej przedstawiamy hasła-wyszukiwania dotyczące podróży,  które w ostatnich 90 dniach najbardziej zyskują na popularności. Widać, że sezon wakacyjny nad morzem rozpoczął się na dobre – tuż za miejscowościami nadmorskimi znajdziecie Mazury, Wakacje last-minute oraz Chorwację. 

5 opinii dla “Najpopularniejsze wakacyjne miejscowości nadmorskie 2013

 1. Sopot, Kołobrzeg i Gdynia to inna liga…ale oczywiście też można sprawdzić 🙂

 2. Najpopularniejsze: Władysławowo, Łeba Mielno,Ustka, Hel.
  A gdzie Kołobrzeg i Gdynia?

  L.J.

 3. Między Darłowem a Jarosławcem jest niewielka miejscowość WICIE. Mieszka tam na stałe około 50 osób, ale jest dużo nowych ośrodków i pensjonatów, które w sezonie mogą przyjęć nawet 3 tys. turystów. Teren chroniony – Natura 2000, przecudowne miejsce dla lubiących naturę i nielubiących zgiełku.
  Dla osób starszych oraz rodzin z dziećmi – TAK.
  Dla młodzieży – NIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*