Aquapark Reda-opinie,cennik,godziny otwarcia-baseny

O tym niezwykłym projekcie mówi się w całej Polsce, choć powstał w niewielkiej Redzie, za to w pobliżu Trójmiasta i Półwyspu Helskiego. Aqua Park REDA jest czymś więcej niż zwykłym osiedlem mieszkaniowym, integralną jej częścią będzie bowiem nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy, a Reda Aquapark będzie prawdopodobnie najciekawszym tego typu obiektem w Polsce.
 

Reda Aquapark OpinieCała koncepcja AquaSfery jest związana oczywiście z wodą. Do powstałego już budynku Atlantic mają dołączyć 3 kolejne: Pacific, Indian i Port. Kształtem przypominać będą statki cumujące w porcie, a na elewacji zaznaczona zostanie burta i wyższe pokłady. Przestrzenie wspólne zaprojektowano z uwzględnieniem motywów marynistycznych. Nietypowa architektura pozwoli na zakup mieszkań o wyjątkowym układzie, na tzw. „dziobie” budynku.

Sprawdź: Aquapark Reda OPINIE i atrakcje 2018

Mamy też filmy i najnowsze zdjęcia zjeżdżalni – zobacz i podziel się opinią!

reda aquapark opinie

Atrakcje Aquapark Reda Cennik baseny

Jednak najbardziej niesamowitym pomysłem jest połączenie wszystkich budynków przejściami, które doprowadzą bezpośrednio do części rekreacyjnej. Dzięki temu można będzie do niej dojść nie wychodząc nawet na zewnątrz. Powstaje tu już Aquapark z różnego rodzaju basenami i zjeżdżalniami i innymi atrakcjami, a także klub fitness, siłownia i korty do squasha. Będzie on oczywiście dostępny dla wszystkich.

Rekiny i oceanarium w Aquasfera Reda Aquapark

Poza typowymi atrakcjami parku wodnego, będzie tu można zwiedzać oceanarium z licznymi akwariami (w jednym z nich ma być nawet żywa rafa koralowa), i poczuć się jakby pływało się z rekinami, dzięki tunelowi przechodzącemu przez środek ich basenu. Łączyć poszczególne strefy ze sobą ma pontonowa leniwa rzeka, nie zabraknie też basenu ze sztucznymi falami. W ogrodzie zimowym mają zostać wytyczone ścieżki edukacyjne, ma być nawet możliwość rozbicia biwaku na sztucznej plaży i przenocowania. Tego typu rozwiązania znane są z ogromnego kompleksu Tropikalna Wyspa pod Berlinem.

Godziny otwarcia 9-23

Na basen sportowy będzie można wejść niezależnie od strefy rekreacji, a godziny jego funkcjonowania mają być wydłużone. Powstać ma też pierwszy w Polsce specjalny basen dla niemowląt, w którym normy przyjęte dla parametrów wody będą dużo bardziej restrykcyjne. Z myślą o dzieciach powstanie też mini klub, w którym będzie można zostawić je pod opieką.

baseny-aquapark-reda-aquasfera

Dodatkowo inwestor zamierza stworzyć tu świat saun, bogato wyposażone centrum Spa&Wellness, pub z bowlingiem, który ma stać się zwyczajowym miejscem spotkań mieszkańców Redy, oraz zadaszoną, dwupoziomową halę garażową, aby goście aquaparku nie musieli wychodzić na dwór chcąc dostać się do swojego samochodu.

Zjeżdżalnie,tunele i inne atrakcje Aquapark Reda - sprawdź opinie dojazd cennik i godziny otwarcia

Dzięki bardzo wyrazistemu i oryginalnemu projektowi, AquaSfera będzie z całą pewnością wyróżniać się na tle innych inwestycji i z biegiem czasu ma szansę stać się znakiem rozpoznawczym Redy.

Atrakcje dla dzieci i basen dla niemowląt - Aquapark Reda Aquasfera

Otwarcie odbyło się zgodnie z planem 29.07.2016  i zapewne nowy Aquapark w Redzie stanie się prawdziwym hitem wśród mieszkańców jak i turystów przebywających nad morzem. Ceny biletów  można uznać za atrakcyjne, co jest ukłonem w stronę młodych rodzin z dziećmi

Zjeżdżalnie i leniwa rzeka z pontonami-Aquapark Reda

Sztuczna plaża, świat saun itp. to znajdziesz w Aquaparku w Redzie-sprawdź cennik opinie  i godziny otwarcia

2 opinii dla “Aquapark Reda-opinie,cennik,godziny otwarcia-baseny

  1. Opinie wystawie jak odwiedze .
    Natoiast wyglada przyzwoicie i ciekawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*