Pogoda na maj 2024


Jaka będzie pogoda w kwietniu? Czy wiosna pokaże się z najlepszej strony? A może planujecie weekend majowy nad morzem i chcecie wiedzieć jaka będzie pogoda na maj? Czasnadmorze.pl sprawdza prognozy i na bieżąco aktualizuje przewidywania.Sprawdź naszą prognozę 2024: 

Kwiecień prawdopodobnie będzie miesiącem w myśl staropolskiej zasady "kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata" .  W pierwszej połowie kwietnia niestety przeważać będzie zimowa aura, raczej bez śniegu, jednak temperatury nie będą przekraczać 10 C. Na szczęście zimę pożegnamy już definitywnie! Pogoda na drugą połowę kwietnia 2024 zapowiada się na raczej typowo wiosennie, temperatury będą systematycznie rosnąć. Pod koniec miesiąca pojawi się więcej słońca i ociepli się! Jest szansa na udany weekend majowy. W głębi lądu znów nawet 20-22 stopnie, a nad samym morzem do 16-18 stopni. 

Sprawdź dokładną prognozę długoterminową nad morzem:
 Pogoda długoterminowa nad morzem

Pogoda na maj 2024: majówka zapowiada się już dużo cieplejsza. Wygląda na to, że podobnie jak w ubiegłym roku od maja na stałe zagości lato!  W 2024 na prawdziwy ciepły maj nie będziemy musieli czekać długo-początek maja zapowiada się pogodnie i ciepło. Pierwsze dni z falami gorącego powietrza pojawią się dopiero po 15 maja- wówczas możemy liczyć na dni z nawet 25 stopniami w głębi lądu. Potem to już tylko lepiej. Druga połowa to nawet 28-30 stopni, a na plażach Bałtyku około 20, a w pozostałe dni niewiele ponad 12-14 stopni. 

 

Sprawdź koniecznie: pogoda na lipiec 2024

 

19 opinii dla “Pogoda na maj 2024

 1. ja w tym roku jade na poczatku czerwca na urlop nad morze wiec licze na piekna pogodę, Dzesika , marzę nie „mażę”

 2. Maj 2012?? Chyba ktoś zapomniał zmienić datę w ostatnim zdaniu, tuż po skopiowaniu prognozy z zeszłego roku…

 3. Kwiecień ma być wamiare słoenczny, nawet ma być 20 stopni,ale co do maja to nie wiem…:/

 4. Sprawdzałam też na twojapogoda.pl i wygląda na to że macie rację! Ma być słonecznie i nawet 20 stopni!!!

 5. AMI pisze:Czarku i po co mi zamąciłeś w głowie teraz mam dylemat co zrobić Sprawdzimy jaka pdgooa jutro nad Crater Clake, bo jak patrzyliśmy to tam jeszcze śnieg no i burza ma być jutro. Zobaczymy z rana.

 6. Nie ma sensu czytać przepowiedni pogodowych na tego typu stronach. Czasami nawet pogoda podawana na bieżąco nie zgadza się ze stanem faktycznym. Prognozy na 12, 24 h mają jakiś sens, te tygodniowe, miesięczne, sezonowe i roczne – sami pomyślcie. Za to, bez względu na czas poprzedzający dłuższe weekendy i sezon wakacyjny, króluje hurraoptymizm pogodowy – bo zamówić musicie już dzisiaj leszczyki kochane, a pogodę będziecie mieli, że hej – jak mówią pod Krupówkami. A najczęściej jest tak, że miało być pięknie, a jest jak to śpiewa nasz kochany bard narodowy – „Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca
  Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące…”

 7. Majówka będzie zimna podobnie jak maj.Niestety wspomnicie moje słowa będzie zimno 🙁

 8. Witam wszystkich. Mam dyslekcje oraz dysortografie i w niczym mi to nie przeszkadza. Utrzymuje rodzine mam 29 lat , wysokie stanowisko na kopalin . Wsystkim którym błędy przeszkadzają mówie: Walcie…sie i tyle.

 9. Dysleksja to żadna choroba, a raczej wymówka dla coniektórych. Tak czy inaczej, przypadek ten nazwałabym raczej dyslekcją.
  Wszystko da się „złagodzić”. trzeba tylko ćwiczyć, ćwiczyć i raz jeszcze ćwiczyć!

 10. hej ludzie trzeba wziąć chyba pod uwagę schorzenie które zwie się DYSLEKSJA a nie pluć jadem ….
  internet staje się miejscem upustu frustracji ludzi ………………. to dopiero jest masakra!!!!

 11. rzeczywiście jakaś masakra (puźno- późno mażę- marzę poch,murne- pochmurne tesz- też
  dziewczyno weź się za naukę a nie na internecie wysiadujesz no i przecież komputer do tego sam błędy wychwytuje nie rozumiem

 12. O matko, Dżesika,Ty masz 18 lat???A do szkoły chodziłaś,czy język polski szerokim łukiem omijałaś?Jak można mając 18 lat popełniać takie błędy ortograficzne???Też,późno,marzę to często używane słowa,jak można je tak kaleczyć!Traszka ma rację,wykorzystaj pochmurną aurę na uzupełnienie wiedzy z ortografii.TRAGEDIA!

 13. Sądzę , że w Twoim przypadku najlepsze by były opady ciągłe – siedzisz w domu i masz duzo czasu na naukę ortografii i interpunkcji… Marzę o tym….. 😀

 14. Ja tesz jestem bardzo ciekawa jaką pogodę przyniesie nam tegoroczne lato. Czy raczej wybrać się po za granicę kraju czy pozostać jednak w Polsce z jaką strefą pogodową będziemy się stykać również jaki będzie ten kwiecień który się rozpoczął jest cieply ale czy cały taki będzie jak i rownież jaki będzie przedwakacyjny maj? A również jakie będą święta Wielkanocne oby nie były poch,murne i deszczowe bo i tak są puźno pod koniec kwietnia tylko żeby przyniosly wiosenną aurę z dużą ilością słońca . MAŻĘ O TYM, DŻESIKA 18 lat…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*