Basen Cetniewo Władysławowo

Mało kto nie słyszał o słynnym nadmorskim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo. Od wielu lat to właśnie tutaj formę szlifowali nasi najwięksi sportowcy. Teraz z jego nowoczesnej infrastruktury może korzystać każdy, a mamy tu do dyspozycji sprzęt najwyższej klasy i profesjonalną obsługę. Szczególnie popularny jest kompleks basenowo-rekreacyjny (taki mini-aquapark), w którym można znaleźć zarówno obiekty dla zawodowych sportowców, jak i dla amatorów szukających dobrej zabawy. Dla dzieci znajdziemy tutaj mniejszy basen z cieplejszą wodą. Jest też zjeżdżalnia wodna – co ważne bez dodatkowych opłat! 

 

Czas nad morze - Basen Cetniewo Władysławowo

Znajdujący się tu basen, położony zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza, ma wymiary 25 x 16 x 2,2 m i jest przystosowany do rozgrywania nawet bardzo prestiżowych zawodów zgodnie z wytycznymi FINA, posiada choćby elektroniczny system pomiaru czasu. Do tego dochodzi nieco mniejszy basen rozgrzewkowy. Nie brakuje tu jednak także sprzętu zapewniającego dobrą rozrywkę, jak jacuzzi, gejzery i parasole wodne, solarium, a nawet zjeżdżalnia o długości 70 m.


Wyświetl większą mapę

Basen Władysławowo Cetniewo

Czas nad morze - Basen Cetniewo Władysławowo

Z kolei rehabilitacja i dbałość o zdrowie jest tu możliwa dzięki dyszom do masażu wodnego, różnego rodzaju saunom, kompleksowi odnowy biologicznej proponującemu zabiegi z zakresu krioterapii, fizykoterapii, hydroterapii i kinezyterapii, gabinetom masażu oraz laboratorium analitycznemu. Na terenie pływalni znajduje się też kriokomora, gabinet kosmetyczny, kawiarnia i sklep sportowy.

Pływalnia czynna jest od godziny 8.00 do godziny 20.00 

 

Basen zapewnia możliwość wspaniałej zabawy, także dla dzieci, czy obiekt mieszczący się we Władysławowie odpowiada waszym wymaganiom?

2 opinii dla “Basen Cetniewo Władysławowo

  1. zgadzam się z jolą….szczególnie jeden dziwoląg,miny robi ,a jak ma się ruszyć cokolwiek zrobić ,to focha strzela

  2. basen ok. nawet super,ale ratowników wymieńcie ,takich buców dawno nie widziałem!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*