Basen Cetniewo Władysławowo


Mało kto nie słyszał o słynnym nadmorskim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo. Od wielu lat to właśnie tutaj formę szlifowali nasi najwięksi sportowcy. Teraz z jego nowoczesnej infrastruktury może korzystać każdy, a mamy tu do dyspozycji sprzęt najwyższej klasy i profesjonalną obsługę. Szczególnie popularny jest kompleks basenowo-rekreacyjny (taki mini-aquapark), w którym można znaleźć zarówno obiekty dla zawodowych sportowców, jak i dla amatorów szukających dobrej zabawy. Dla dzieci znajdziemy tutaj mniejszy basen z cieplejszą wodą. Jest też zjeżdżalnia wodna – co ważne bez dodatkowych opłat! 

 

Czas nad morze - Basen Cetniewo Władysławowo

Znajdujący się tu basen, położony zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza, ma wymiary 25 x 16 x 2,2 m i jest przystosowany do rozgrywania nawet bardzo prestiżowych zawodów zgodnie z wytycznymi FINA, posiada choćby elektroniczny system pomiaru czasu. Do tego dochodzi nieco mniejszy basen rozgrzewkowy. Nie brakuje tu jednak także sprzętu zapewniającego dobrą rozrywkę, jak jacuzzi, gejzery i parasole wodne, solarium, a nawet zjeżdżalnia o długości 70 m.


Wyświetl większą mapę

Basen Władysławowo Cetniewo

Czas nad morze - Basen Cetniewo Władysławowo

Z kolei rehabilitacja i dbałość o zdrowie jest tu możliwa dzięki dyszom do masażu wodnego, różnego rodzaju saunom, kompleksowi odnowy biologicznej proponującemu zabiegi z zakresu krioterapii, fizykoterapii, hydroterapii i kinezyterapii, gabinetom masażu oraz laboratorium analitycznemu. Na terenie pływalni znajduje się też kriokomora, gabinet kosmetyczny, kawiarnia i sklep sportowy.

Pływalnia czynna jest od godziny 8.00 do godziny 20.00 

 

Basen zapewnia możliwość wspaniałej zabawy, także dla dzieci, czy obiekt mieszczący się we Władysławowie odpowiada waszym wymaganiom?

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 4.2/5 (5 votes cast)
Basen Cetniewo Władysławowo, 4.2 out of 5 based on 5 ratings

2 opinii dla “Basen Cetniewo Władysławowo

  1. zgadzam się z jolą….szczególnie jeden dziwoląg,miny robi ,a jak ma się ruszyć cokolwiek zrobić ,to focha strzela

  2. basen ok. nawet super,ale ratowników wymieńcie ,takich buców dawno nie widziałem!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*