Całoroczna Słoneczna Plaża nad Bałtykiem!

Gwarancja słońca nad Bałtykiem? Teraz to możliwe i to wcale nie musisz korzystać z drogich hoteli SPA – wystarczy wybrać rodzinny Pensjonat Wojciech z Władysławowa. Choć polskie morze jest ciągle jednym z najpopularniejszych kierunków na wakacyjne wyjazdy, to jednak czasem można z ust turystów usłyszeć narzekania na nienajlepszą pogodę. To właśnie dlatego już od maja w Pensjonacie Wojciech we Władysławowie otwarto strefę relaksu SPA z Całoroczną Słoneczną Plażą gwarantującą ciepło i opaleniznę przez cały rok.

Potrzeba wypoczynku i wyciszenia raz na jakiś czas jest zupełnie naturalna dla każdego z nas. Wspaniałe odprężenie dla duszy i ciała można dziś znaleźć głównie w nowoczesnych jednak nie najtańszych hotelach spa. Kameralny Pensjonat z Władysławowa łamie ten stereotyp udostępniając strefę relaksu z najbardziej oczekiwanymi przez gości udogodnieniami. Wśród nich jest absolutny hit „całoroczna słoneczna plaża” – czyli najnowszy system Sunsky 800, wyposażony w wysokociśnieniowe lampy z ochronnym szkłem diamentowym, które zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Nowoczesny system solaryjny zaprojektowany przez znanego producenta Dr Kern pozwala na opalanie w warunkach najbardziej zbliżonych do naturalnych. Strefa relaksu Pensjonatu Wojciech to również sauny – tradycyjna fińska oraz najnowszej generacji sauna infrared z lampami Philips Vitae. Zapewniają one delikatne przenikanie ciepła, poprzez dostarczanie porównywalnej do słońca ilości promieni IR-A zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo dla ciała przy pięciokrotnie większej ilości IR-B niż słońce, bez obawy przegrzania. Promienie IR-A docierają do warstw podskórnych dlatego ciepło skupiane jest w większej dawce dając bardziej przyjemny sposób ogrzewania.

 

– Pierwsi goście bardzo pozytywnie ocenili strefę relaksu, doceniając nie tylko jakość urządzeń, ale również możliwość kameralnego relaksu z dostępem do saun na wyłączność – komentują Janina i Czesław Kreft – właściciele Pensjonatu.

Dopełnieniem strefy relaksu są nowoczesne urządzenia do masażu. Fitroll Infra – to profesjonalne urządzenie do masażu limfatycznego z prawdziwym żarnikiem podczerwieni pozwoli na masowanie całego ciała za pomocą obracających się rolek. Rollmasaż znakomicie odpręża i dodaje sił witalnych, jednak przede wszystkim ujędrnia i uelastycznia skórę oraz powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej. Z kolei profesjonalny fotel masujący zaskoczy jakością masażu i możliwościami niejednego z gości.

Rodzinny Pensjonat Wojciech we Władysławowie działa od 1996 r., dzięki połączeniu pasji i rodzinnej atmosfery zapewnia gościom kameralną atmosferę i gościnność w połączeniu z profesjonalną obsługą. Więcej na www.Pensjonat-Wojciech.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*