Sylwester 2014 w SPA nad morzem

Już niedługo magiczna noc – Sylwester 2014! Większość z nas tę noc planuje znacznie szybciej, jednak bywa i tak, że natłok obowiązków i brak czasu nie pozwalają wcześniej zaplanować sylwestrowej nocy. Na szczęście nic straconego! Pozwól sobie na chwilę oderwania od codzienności i skorzystaj z oferty wspaniałej zabawy i pobytu w nadmorskim hotelu spa. Ta noc będzie wyjątkowa!

Sylwester SPA nad morzem

Jeśli uwielbiacie zabawę w klimacie szalonej epoki lat dwudziestych i trzydziestych, to Bal Sylwestrowy organizowany w Dworku SPA Osada Wędrowca w Mechelinkach, będzie dla was wspaniałą okazją do wyjątkowej imprezy sylwestrowej. Będziecie mieli okazję pożegnać stary rok, przy współczesnych hitach muzycznych przeplatanych nutą przebojów lat 20-tych i 30-tych. Perły, strusie pióra, cygara, cylindry i moda rodem z rewii, będą natchnieniem do szampańskiego powitania Nowego Roku 2014! Organizatorzy przewidzieli atrakcyjną nagrodę za najlepszą stylizację, nawiązującą stylem do epoki dwudziestolecia międzywojennego.

Goście będą mogli kosztować modnych drinków z tamtych lat i tematycznych potraw przygotowanych przez Szefa Kuchni „Restauracji dla Przyjaciół” znajdującej się w Dworku. Nowy 2014 Rok wszyscy goście przywitają lampką wina musującego oraz pokazem sztucznych ogni.

"Lata dwudzieste, lata trzydzieste dzisiaj do szaleństw będą pretekstem..", to hasło przewodnie Balu Sylwestrowego w Dworku SPA Osada Wędrowca. W ofercie również  sylwestrowe pakiety pobytowe.

W programie Balu Sylwestrowego m.in.:
Pokaz sztucznych ogni oraz niespodzianka wieczoru
Drink powitalny
Tematyczne menu przygotowane przez Szefa Kuchni
Noworoczny toast winem musującym
Napoje bezalkoholowe – bez ograniczeń
Napoje alkoholowe (butelka wina lub wódki na parę)
Tematyczna scenografia Sali
Oprawa muzyczna realizowana przez zespół muzyczny
 

Więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*