Weekend listopadowy 2017 nad morzem

Jeśli jeszcze przed nastaniem zimowej aury chcielibyście skorzystać "jodoterapii" czyli zdrowotnego działania jodu, nadchodzący długi, a w zasadzie krótki weekend listopadowy to najlepsza ku temu okazja. 11 listopada 2017 r. (sobota) wypada Narodowe Święto Niepodległości.

Weekend listopadowy nad morzem 2014

Jesień to doskonały czas aby poznać Bałtyk od innej strony – puste plaże zachęcające do spacerów i wysokie fale, których ciężko szukać podczas wakacji. Zobacz jak pięknie jest nad morzem jesienią [galeria].  Spacer po plaży i wspólne poszukiwanie złota Bałtyku, czyli bursztynów, może okazać się sukcesem gdyż w tym czasie jest ich najwięcej.O ile pogoda pozwoli można ten czas spędzić aktywnie – wycieczki rowerowe to najlepsza metoda na rodzinne spędzenie czasu. Później wizyta w aquaparku i przepis na weekend gotowy. No i chyba nie trzeba dodawać, że w listopadzie jest znacznie taniej niż w szczycie wakacyjnego sezonu.

Gdzie pojechać z dziećmi? Polecamy długi weekend listopadowy z dziećmi we Władysławowie, to dobra baza wypadowa do zwiedzania Półwyspu Helskiego. Jesienią spokojnie zwiedzisz Hel, zabierzesz dzieci do fokarium, pokażesz latarnię morską oraz morski port pełen rybackich kutrów. Pensjonat Wojciech przygotował pakiety pobytowe z atrakcjami dla dzieci: nielimitowane korzystanie z przestronnej sali zabaw dla dzieci, seans kinowy czy animacje to gwarancja udanego rodzinnego weekendu nad morzem.

Sprawdź inne oferty: