Galeria nagrodzonych zdjęć – Kocham Bałyk

Tegoroczne lato nad Bałtykiem było przepiękne – na palcach jednej ręki można policzyć dni deszczowe, jednak piękna pogoda to nie jedyna przyczyna, dlaczego wybieraliśmy wypoczynek nad morzem. Polacy Kochają Bałtyk! Nie brakuje osób, które mogą to powiedzieć bez żadnego zastanowienia, co więcej, nie brakuje osób, które chcą to pokazać!

Widać to szczególnie na ok. 1500 zdjęciach zgłoszonych do konkursu „Kocham Bałtyk” realizowanego przez portal www.czasnadmorze.pl . – Są zdjęcia typowo wizerunkowe, pokazujące naturę i piękno Bałtyku, jednak największą część stanowią zdjęcia przekazujące pozytywne emocje z wypoczynku nad morzem i to nie tylko w pełni słońca – komentuje Wojciech Kreft- organizator konkursu.

Lista nagród jest długa, a wśród nagród m.in. cyfrowa lustrzanka, pobyty w Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze oraz w Pensjonacie Wojciech we Władysławowie, zestawy kosmetyków Ziaja oraz vouchery na usługi Dimlab.pl. Konkurs organizowany był pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Związku Miast i Gmin Morskich.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć zgłoszonych do konkursu pod adresem: www.konkurs.czasnadmorze.pl  . Sprawdź koniecznie zdjęcie laureata nagrody specjalnej oraz nagrody publiczności !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*