Szwecja w jeden dzień! Sprawdź koniecznie!

Gdy wybierasz się nad morze, warto pomyśleć o zaplanowaniu pobytu tak, aby móc skorzystać z oferty rejsu do Szwecjirewelacyjne warunki na promie są już atrakcją samą w sobie, dzień w Karlskronie upłynie Ci równie przyjemnie.

Rejs Promem do Szwecji - Stena Line- Wycieczki Promem

Chyba nadal nieco za mało wiemy o kraju naszych północnych sąsiadów. Na szczęście teraz wystarczy tylko jeden dzień, aby te zaległości nadrobić i odwiedzić piękną szwedzką Karlskronę ze Stena Line. Nocny rejs do Szwecji, cały dzień zwiedzania i powrót – ta oferta przygotowana jest dla wszystkich, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca, a jednocześnie cenią sobie komfortowe warunki. Przy tym w trakcie podróży można korzystać z bogatych programów rozrywkowych dla pasażerów oraz restauracji i baru. Dzięki specjalnym promocyjnym cenom na bilety warto zabrać ze sobą całą rodzinę i wspólnie wybrać się do uroczej Karlskrony. Od 24 stycznia 2013 roku już za 299 zł (dorośli) lub 149 zł (dzieci od 4 do 14 lat) można wypłynąć w rejs z zapewnionymi dwoma noclegami w kajucie 2-osobowej z łazienką, wieloma atrakcjami i ubezpieczeniem.

Spore wrażenie robi SPA (odkryj SPA dzięki wirtualnej wycieczce) – siedząc w jacuzzi mamy piękny widok na  W wybrane dni można też skorzystać z wycieczek autokarowych i z przewodnikiem oferowanych przez Stena Line. Dla dziecka do przejścia odprawy konieczny jest paszport lub dowód osobisty. Godziny wyjścia w morze: czwartki i niedziele – 21.00, piątki – 19.30.

Poznasz Karlskronę i Szwecję w jeden dzień, a przy tym możesz świetnie bawić się na promie! Dowiedz się więcej o turystycznej ofercie Szwecji – dla dzieci, trasy rowerowe, pełen przewodnik po atrakcjach na promie – sprawdź tutaj

Sprawdź szczegóły i aktualne promocje na www.stenaline.pl

Zobacz jak pięknie prezentuje się Archipelag Karlskrona: