Łeba Hotel SPA Łeba

Łeba Hotel SPA w Łebie


Hotel SPA Łeba

Położenie Hotelu

Trzygwiazdkowy Hotel Łeba mieści się na ulicy Nadmorskiej, skąd do plaży jest zaledwie 100 metrów. Do hotelu można dojechać samochodem z Trójmiasta mniej więcej w 1,5 godziny, Port Lotniczy w Gdańsku oddalony jest o 98 km, a Słupsk o 60 km. Istnieje możliwość organizacji transport z lotniska w Gdańsku i z Dworca PKP w Łebie.

Zakwaterowanie – hotel i wyposażenie pokoi

SPA Hotel Łeba posiada 73 przestronne i komfortowo wyposażone pokoje, w których jednocześnie można podjąć 186 osób. Struktura pokoi hotelowych obejmuje 46 pokoi dwuosobowych (oferowanych również jako jednoosobowe), 17 pokoi dwuosobowych typu LUX z możliwością wykorzystania jako trzyosobowe, 9 apartamentów oraz wyjątkowy Apartament Kapitański oraz restaurację na 82 osoby i lobby bar.

Hotelowe SPA Łeba  

Do dyspozycji gości hotelowych i klientów Centrum Health & Beauty oddajemy gabinety zabiegowe, salon fryzjerski, salę fitness, solarium Ergoline Evolution Smart Power 660, basen hotelowy oraz 3 sauny: suchą (fińską), parową i InfraRed, która nagrzewa promieniami podczerwieni. Basen z wbudowaną czarą jacuzzi, bicze szkockie oraz brodzik.


SPRAWDŹ CENY – od 250 zł/ 2 os.
rezerwacja online z gwarancją najniższej cenyHotel Łeba na mapie

 

Łeba Hotel SPA z basenem

Łeba Hotel SPA Łeba

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

3 opinii dla “Łeba Hotel SPA w Łebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*