Poławianie „Bursztynowej Miss” Jantar 2012

Przed nami kolejny konkurs eliminacyjny Bursztynowej Miss Polski 2012. Tym razem najpiękniejsze dziewczyny polskiego wybrzeża, będzie można zobaczyć w sobotę 14 lipca, na plaży w Jantarze. Imprezie towarzyszyć będą finałowe zmagania zawodników, startujących w XIV Mistrzostwach Świata w Poławianiu Bursztynu.

Eliminacje do konkursu Bursztynowej Miss Polski 2012, rozpoczęły się przed tygodniem w Helu. Wówczas jurorzy spośród 10 kandydatek, do finału w Ustce zakwalifikowali 16-letnią elblążankę Magdalenę Srock. Galerię zdjęć, film i relację z Helu znaleźć można na stronie www.bursztynowamiss.pl

W nadchodzącą sobotę w Jantarze poznamy kolejną finalistkę. O tytuł Bursztynowej Miss Polski Jantar 2012 powalczy 10 dziewcząt: Alicja Oryl z Elbląga, Natalia Graciszewska z Kwidzyna, Patrycja Ławrynowicz z Elbląga, Agnieszka Boryń z Kwidzyna, Klaudia Krasuska z Elbląga, Karolina Skwarska z Nidzicy, Anna Kruszyńska z Elbląga, Alicja Kula z Górowa Iławeckiego, Monika Szerszewska z Elbląga i Magdalena Profis z Elbląga.

Zobacz jak wyglądały eliminacje w Helu:

Oprócz głównego tytułu, przyznane zostaną także tytuły komplementarne: Bursztynowa Miss Publiczności Jantar 2012, Bursztynowa Miss Pujan Jantar 2012 oraz Bursztynowa Miss Fantazja Jantar 2012. Laureatki otrzymają nagrody ufundowane przez: Empire Distribution Sp. z o.o., dystrybutora marki MacCoffee oraz Hyson, kosmetyki marki Paul Sagane oraz szklaną statuetkę z bursztynem ufundowaną przez firmę Pujan.

Sobotnia impreza rozpocznie się o godzinie 18:00, na nadmorskiej scenie ustawionej przy wejściu głównym na plażę w Jantarze. Wyjście finałowe i koronację najpiękniejszych zaplanowano na godzinę 19:30. Widzowie zobaczą kandydatki w kilku wyjściach konkursowych: w sukienkach wieczorowych z Atelier Edyta Graca, strojach kąpielowych Self Collection oraz wyjściu sponsorowanym przez firmę MacCoffee. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny Rafał Patyra.

Do finału zakwalifikuje się zdobywczyni głównego tytułu „Miss” danej miejscowości, a także w drodze wyboru jury – zdobywczynie tytułów komplementarnych. W finale 18 sierpnia w Ustce zobaczymy więc 12 najpiękniejszych dziewcząt polskich plaż.

Ostatnia z eliminacji Bursztynowej Miss Polski 2012 odbędzie się 21 lipca w Jarosławcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*