Noclegi na Opener Festival 2010

Noclegi na Opener Festival 2011

Noclegi na Opener Festival 2010Wybieracie się na tegorocznego Openera, a nie macie jeszcze zarezerwonych noclegów? Postaramy się pomóc – poniżej kilka namiarów na miejsca, które są świetnie się nadają na bazę wypadową na koncerty, szczególnie wtedy, gdy chcecie połączyć "koncertowanie" z "wypoczywniem".

Dla typowych "koncertowiczów" polecamy pole namiotowe organizowane podczas Opener Festival. Panuje tam świetna atmosfera no na wszystkie imprezy jest blisko…jednak jeżeli oczekujecie trochę bardziej komfortowych warunków powinniście decyzje podejmować szybko. Większość hoteli w Gdyni i obiektów noclegowych w okolicach Kosakowa jest bardzo wcześnie rezerwowanych, a i ceny nierzadko znacznie wyższe niż poza okresem Openera. Noclegi w Gdańsku czy Sopocie to dobry pomysł, jednak musicie się liczyć z niezłymi korkami w drodze na imprezę. Na szczęście komunikacja miejska każdego roku jest coraz lepiej zoorganizowana (w nocy specjalne składy szybkiej kolei miejskiej itp.) . Jednak coraz częściej festiwalowicze wybierają noclegi nad morzem, skąd do Kosakowa jest również niedaleko ok. 20-35 km, a czas dojazdu czasami nawet krótszy niż z Trójmiasta bo i korków od tej strony znacznie mniej. Noclegi we Władysławowie i okolicach to dobry pomysł na połączenie kilkudniowego wypoczynku i imprezowania na Festiwalu – popularny "Władek" to doskonała baza wypadowa do Trójmiasta…

Poniżej w sekcji Polecane Artykuły znajdziecie obiekty, które dysponują wolnymi pokojami podczas tegorocznego Openera: Noclegi na Openera: