Labirynty Łeba

Okazuje się, że labirynty wcale nie muszą być przerażającymi miejscami, których należy się bać. Te powstałe w Łebie dostarczają świetnej rozrywki całej rodzinie, a dzieci nie wychodzą z nich całymi godzinami dlatego, że nie chcą, a nie dlatego, że nie mogą:) 

LABIRYNT PARK ŁEBANajwiększą atrakcją parku jest jedyny w Polsce Labirynt 3D, rozciągający się na obszarze 5000 m2. Przechodząc między wysokimi krzewami można natrafić na platformy widokowe i 5 baz do zdobycia. Tak naprawdę labirynt da się przejść w 20 minut, ale jeśli ktoś miałby z tym problem, nie musi wpadać w panikę. Do nabycia są mapy ułatwiające orientację w terenie, można też wypożyczyć drewniany wózek, w którym przewieziemy dziecko, dzięki czemu nie zmęczy się i będzie odczuwało dodatkową frajdę. 
 

W Labirynt Parku możemy też zwiedzać znacznie łatwiejszy do przejścia, pozbawionych ślepych zaułków i mylących ścieżek, klasyczny labirynt. Jego forma zgodna jest z pierwotnymi założeniami budujących labirynty – choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, miały one być miejscami ceremonii świeckich i sakralnych, a nie więzieniami, z których nie można wyjść. Dzieci świetnie będą bawić się także dzięki różnym grom wielkoformatowym i wciągającym Boule. Jest to francuska gra, w której każdy rzuca swoją kulą i musi sprawić, by spadła jak najbliżej małej drewnianej kulki. Jest tu również plac zabaw i miejsce, w którym można odpocząć i zjeść lody.
 
Rodzinny-wypoczynek-Łeba
Labirynt Park Łeba
 
ul. Wspólna
84-360 Łeba
tel. 724 801 234
 
Godziny otwarcia Labirynt Park Łeba:
 
1 maja – 30 września – 10.00-20.00
 
Po 30 września park jest udostępniany grupom zorganizowanym po wcześniejszej rezerwaji telefonicznej.
 
Ceny biletów Labirynt Park Łeba:
 
Normalny – 12 zł
Ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18) – 8 zł
Grupowy (powyżej 15 osób) – 8 zł/os, opiekunowie gratis
Dzieci do lat 4 – gratis
Mapa labiryntu – 1 zł
Gry edukacyjne, Boule – gratis

 

1 opinia dla “Labirynty Łeba

  1. Fantastyczne miejsce, w którym nikt nie będzie się nudzić. Ja byłam z rodziną i serdecznie polecam dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*