Ranking Biur Podróży-Najlepsze Biura

Najlepsze biura podróżyZ kim najlepiej na wakacje? Gdzie kupić wycieczkę żeby się nie „naciąć”? Specjalnie z myślą o naszych czytelnikach przygotowujemy Ranking Biur Podróży 2011 tworzony przez Was. Już wkrótce ankieta, w której będziecie mogli na bieżąco głosować. Już dziś możecie pozostawiać opinie i komentarze dotyczące biur, które organizowały Wasze wyjazdy małe i duże.

Tymczasem zebraliśmy dla Państwa najważniejsze wnioski z już przeprowadzonych rankingów-czyli macie wszystko w jednym miejscu!

Pomóż nam rozwijać portal – kliknij "lubię" to lub 1+ – dziękujemy!

Jak to mówią „duży może więcej” i chyba coś w tym jest. Biuro Podróży Itaka jest największym polskim biurem, którego obroty w zeszłym roku były na poziomie bliskim 1 mld !!! Tak przynajmniej twierdzi „Rzeczpospolita”, która na drugim miejscu uplasowała Triadę, a dalej TUI Poland. Jednak dla nas, kupujących wczasy i wycieczki nie tylko ilość sprzedanych ofert jest ważna, dlatego sprawdziliśmy Ranking Organizatorów Letnich Wyjazdów Urlopowych opublikowany przez branżowe czasopismo „Rynek Podróży”.

Organizator wyjazdów
Biuro Podróży ITAKA
Biuro Podróży TRIADA
Biuro Podróży NECKERMANN POLSKA
Biuro Podróży ALFA STAR
Biuro Podróży ECCO HOLIDAY
Biuro Podróży OASIS TOURS
Biuro Podróży BP FUNCLUB
Biuro Podróży CT OSKAR
Biuro Podróży GRECOS HOLIDAY
Biuro Podróży ADRIATYK

Ważnym z punktu widzenia klienta jest obsługa klienta. W tym przypadku możemy powołać się na wyniki firmy badawczej International Service Checz, która w 2010 r. przeprowadziła ocenę 44 biur podróży z Europy Środkowo-Wschodniej. Tajemniczy klienci odwiedzili wiele biur i wywnioskowali, iż najlepszą obsługę oferuje Rainbow Tours, dalej Neckermann i Sun Club. A jakie są Wasze opinie?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z wyżej wymienianych rankingów ma swoje wady i zalety: w niektórych nie uczestniczą wszystkie biura podróży, w innych brane są pod uwagę kryteria najmniej istotne z punktu widzenia turysty. Dlatego wspólnie z Wami chcemy stworzyć niezależny i opiniotwórczy Ranking Biur Podróży. Czekamy na Wasze komentarze i opinie, które biura powinniśmy uwzględnić, a może preferujecie konkretne kategorie? Liczymy na użytkowników naszego portalu – zapraszamy do komentowania!
 

5 opinii dla “Ranking Biur Podróży-Najlepsze Biura

 1. Almatur ! Mają szeroką ofertę, od obozów dla młodzieży przez wycieczki po Europie po wczasy w ciepłych i egzotycznych miejscach. Warto zaglądnąć do ich katalogu przy planowaniu wakacji 🙂

 2. Tak jak wspomniała Anna, Itaka nie może ostatniego sezonu uznać za udany. O ich problemach z ofertami można było przeczytać na wielu forach, dlatego dziwi mnie tak wysoka pozycja. Podejrzewam, że jak w większości nagród i konkursów bazą są dokonania za poprzedni sezon.

  Pozdrawiam
  Radek

 3. Ja z kolei nie słyszałam tylko o CT Oskar i o Adriatyku. Grecos teraz reklamuje się w telewizji ale nie byłam nigdy z nimi. Z wymienionych biur byłam z Triada i Itaką. W tym roku wybrałam Alfę i wróciłam zadowolona, zorganizowali nam bardzo fajne wakacje w Portugalii. Z resztą polecma wszystkim ten kraj. Jest niesamowity i piękny. Zakochałam się w nim bez pamięci 😉

 4. Znam większość z tych biur.czterech ostatnich nie kojarzę. z tego co czytałam w necie Itaka miała teraz problem z hotelami w Grecji. Triada ma fajne „egzotyczne” wyjazdy. na bliższe wakacyjne podróże dobry jest Alfa Star. byłam z nimi w Jordanii, Izraelu, Egipcie, Portugalii. wybieram u nich objazdówki bo radzą sobie z nimi całkiem nieźle.mają ciekawy program i niezłe ceny.

 5. Nie znam 3 z tych wymienionych biur : CT Oskar, Adriatyk i Bp Funclub…
  Ja od lat korzystam z Alfa Star (wczesniej byłam z Triadą i Oasis). Mają dobre ceny, fajne hotele i nigdy się nie nacięłam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*