Targi Turystyczne Online – hotele spa, weekendy i wakacje

Już wkrótce rozpoczną się Targi Turystyczne Online, na których każdy internauta znajdzie inspiracje na weekendy i wakacje. Internetowe Targi Turystyczne pozwolą na poznanie ciekawych produktów turystycznych bez wychodzenia z domu. Ciekawie zapowiada się też organizowany przez www.TargiTurystyczneOnline.pl konkurs- Turystyczne Odkrycia 2012 – znajdą się tam nowości, które mogą zainspirować wiele osób do odkrycia, dotąd nieznanych miejsc. 

 

wakacje weekendyInternetowe Targi Turystyczne startują 1 marca od tego momentu, wystartuje intensywna kampania promocyjna zapraszająca do odwiedzin witryny. Miliony odsłon bannerów i reklam na wielu portalach internetowych, linki sponsorowane i działalność z zakresu Public Relations. Każda edycja targów będzie trwać 365 dni z prezentacją 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. To doskonałe miejsce do prezentacji aktualnej oferty i nowych odkryć turystycznych dla samorządów, biur podróży czy gestorów atrakcji turystycznych. Już wkrótce znajdziemy tam najlepsze hotele spa , miejsca na weekend oraz wiele turystycznych nowości.

Miło nam poinformować, iż portal www.czasnadmorze.pl będzie silnie obecny na internetowych targach turystycznych 2012 – zapraszamy na nasze stoiska. Organizatorzy spodziewają się około 1 miliona odsłon stoisk targowych, więc wiele wskazuje na to, iż będą to najlepsze targi turystyczne 2012 r. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*