Pola namiotowe nad morzem – ceny i opinie

Kiedy szukamy tańszej alternatywy dla na ogół drogich hoteli nad morzem, z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju pola namiotowe i kempingi. Wiele z nich to doskonałe miejsca do wypoczynku i rekreacji, posiadające bardzo bogate wyposażenie.

Czasy biwaków w leśnej głuszy, skąd do jakiejkolwiek cywilizacji trzeba było iść kilometrami, już dawno odeszły w zapomnienie. Dziś możemy liczyć na tanie noclegi blisko natury, co wcale nie oznacza, że nie możemy jednocześnie korzystać z wielu udogodnień. Dlatego nie tracąc na komforcie pobytu można sporo zaoszczędzić, bo ceny za jedną osobę na niektórych polach zaczynają się już od 8 zł! Czasem osobno pobierana jest opłata za namiot, do tego dochodzi samochód i korzystanie z energii elektrycznej. Ale to nadal o wiele taniej niż cena „zwykłego” noclegu. Tym bardziej, że mamy na ogół dostęp do sanitariatów, w pobliżu sklepy i restauracje i miejsce na grill czy ognisko. Nierzadko też na terenie pola namiotowego znajdują się zakryte wiaty albo świetlica z telewizorem. W niektórych obiektach można już nawet korzystać z bezpłatnego Internetu bezprzewodowego. Oferta jest zatem naprawdę szeroka, zwłaszcza że coraz więcej pól tworzy się w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, czasem mają bezpośredni dostęp do morza, tak jest np. na Półwyspie Helskim.


Oczywiście nie wszyscy są entuzjastami takiej formy spędzania wakacji i zdecydowanie potrzebują pokoju w hotelu. Ale inni cenią sobie taką formę wypoczynku wyżej niż wszystkie inne i najlepiej czują się nocując właśnie na polu namiotowym, nie zważając na ewentualne niedogodności. A co Wy sądzicie na ten temat? Już wkrótce Ranking Pól Namiotowych nad Bałtykiem – a już teraz zachęcamy do pozostawiania opinii – potraktujcie komentarze jako forum!
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*