Tropikalna Wyspa-ceny, opinie, wycieczki

Aby dowiedzieć się, jak wygląda życie w egzotycznych krajach, wcale nie musimy wyjeżdżać na drugi koniec świata. Całkiem niedaleko, tuż obok Berlina, znajduje się monumentalne centrum rozrywki Tropikalna Wyspa, a jego nazwa doskonale odzwierciedla to, co można w nim znaleźć.

Kompleks położony jest w ogromnej hali zaledwie 90 km od polskiej granicy, niedaleko Berlina i stanowi największy tego typu obiekt w Europie. Z tym że to nie jest zwykły aquapark. Oprócz różnorakich basenów, zjeżdżalni czy kompleksu saun znajdziemy tu prawdziwe egzotyczne rośliny czy ptaki. Możemy także odpoczywać na plaży przy rajskiej lagunie z wodospadem w otoczeniu skał. A kiedy poczujemy się zmęczeni, możemy zostać tu na noc w namiocie przy plaży albo w którymś z domków gościnnych. To jak wycieczka w zupełnie inne miejsce. W skład kompleksu wchodzi Strefa Tropikalna z basenami, lasem tropikalnym, laguną i Klubem Tropino przygotowanym specjalnie dla dzieci, oraz Strefa Saun z nowoczesnym spa i fitness clubem. Na miejscu znajdują się restauracje i kafeterie, są także rowery wodne, tor kartingowy a nawet pole do minigolfa. Każdego wieczoru można liczyć na bogaty program rozrywkowy. Oczywiście Tropikalna Wyspa udostępnia też noclegi poza główną halą, w hotelach i na kempingach. Dogodne położenie i świetne zaplecze sprawia, że przyjeżdża tu coraz więcej rodzin z dziećmi i zorganizowanych wycieczek.

Sprawdź promocje Tropikalnej Wyspy:

 

Ceny biletów wstępu do Strefy Tropikalnej i Strefy Saun (płatne osobno)

dorośli – 34,5 EUR
dzieci (6-14 lat)– 27 EUR
dzieci (do 5 lat) – wstęp wolny
uczniowie (od 15 lat), studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne od 70% – 29,5 EUR

opłata za zmianę strefy – 12 EUR

Ceny biletów łączonych (do obu stref)

dorośli – 39,5 EUR
dzieci (6-14 lat)– 27 EUR
dzieci (do 5 lat) – wstęp wolny
uczniowie (od 15 lat), studenci, seniorzy od 65 lat, osoby niepełnosprawne od 70% – 37 EUR
grupy (od 20 osób) – 30 EUR

Przy pobycie dłuższym niż do 3.00 rano obowiązuje dopłata za noc – 15 EUR

Od 7 stycznia do 22 marca 2013 dla dzieci (6-14 lat) bilety w promocyjnej cenie 20 EUR

Tropical Islands działa 24 godziny na dobę przez cały rok!

Zobaczcie, jak wygląda zabawa na Tropikalnej Wyspie:

Czy ktoś z Was miał okazję pojechać na wycieczkę do Tropikalnej Wyspy obok Berlina? Opowiedzcie nam, jak było!

5 opinii dla “Tropikalna Wyspa-ceny, opinie, wycieczki

  1. Chlodno w srodku i dziwne muszki lataja ktore kasaja troche, troche nieswiezo i brudne toalety, zona po powrocie dostala wysypke na ciele ale na drugi dzien bylo lepiej… nie polecamy, b drogo w srodku pomimo oplaty wejsciowej kosza za wszystko….

  2. Ebac ta wyspę ! Na wyspę to sie mozna ostrzyc a tak to daj pan spokój nie byłem ale znam kogoś kto był i mówił mi ze słabo bylo, tak wiec nie polecam niemieckiej wyspy tropikalnej

  3. właśnie wróciliśmy z Tropikalnej Wyspy…Przereklamowane tropiki to mają tylko w nazwie,woda chłodna jak i temp. powietrza,po wyjściu z wody wyścig do leżaka po ręcznik bo tak trzepało z zimna..Oczywiście w środku wszystko płatne łącznie ze zjazdami na rurach..A remont i wysprzątanie też już by jej się przydało:(Byliśmy widzieliśmy i na pewno mnie już tam nie zobaczą:)Teraz doceniam nasze czyste i ciepłe baseny:):)

  4. Witam.
    Sam kompleks rozrywkowy godny polecenia, szczególnie dla lubiących popluskać się w wodzie, jednak chciałbym ostrzec przed oszustem.
    Byliśmy z żoną w zeszłym roku i na parkingu przed wejściem zaczepił nas młody Polak (20-25 lat), oferując wejściówki w atrakcyjnej cenie (bo znajomi rzekomo nie dojechali). Nie dajcie się nabrać! Przy wejściu na teren TW nic się nie płaci, opłaty są przy wyjściu na podstawie czasu przebywania i dokonanych zakupów zarejestrowanych na chipie-opasce na rękę.

    Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*