tygodniowe pakiety wakacyjne z wyżywieniem nad morzem Pensjonat Wojciech wakacje z dziećmi z posiłkami

Tygodniowe rodzinne wczasy nad morzem z wyżywieniem 2024

Zastanawiacie się ile będą kosztowały wakacje w przyszłym roku? Czy boicie się „paragonów grozy” w nadmorskich restauracjach? Może lepiej wybrać ofertę pobytu w pakiecie z wyżywieniem? Sprawdzamy jakie mogą być ceny wypoczynku nad morzem w 2024 r. i kiedy warto rezerwować wakacyjne terminy.

 

Tygodniowe wczasy nad morzem z wyżywieniem-tanio czy drogo?

Nie da się ukryć, że ceny żywności rosną w ostatnim czasie najbardziej zauważalnie. Coraz mniej dziwią "paragony grozy" z restauracji, które próbują rentowność swojego biznesu przy stale rosnących kosztach. Już teraz zastanawiamy się, jakie będą ceny wypoczynku nad morzem Jeśli ktoś potrafi dobrze liczyć, szybko dojedzie do wniosku, że wykupienie samego noclegu np. w domku czy apartamencie, a nawet w przyzwoitej jakości pokojach gościnnych i korzystanie z uroków gastronomii „na mieście”, wyjdzie zdecydowanie drożej niż wykupienie wczasów w pakiecie z wyżywieniem. Domki w szczycie sezonu to koszt 400-600 pln/doba (bez wyżywienia), apartemanty z aneksem można znaleźć od 300 do 600 pln/doba, a przyzwoite pokoje gościnne oferują noclegi nie taniej niż 80-100 pln/osoba. Gdy do tego doliczymy koszt zakupu śniadań (nawet jeśli będą to tylko produkty, a śniadanie przygotujemy sobie sami) oraz skorzystanie z rodzinnego obiadu w restauracji czy okolicznym barze, szybko przekonamy się, że taniej i pewniej jest wykupić pobyt w pakiecie z posiłkami. Ile to kosztuje? Sprawdziliśmy ceny wczasów nad morzem z wyżywieniem oferowanym przez Pensjonat Wojciech we Władysławowie. Okazuje się, że tygodniowe wczasy z wyżywieniem dla 2 os. zaczynają się już od 2380 pln w maju, a wakacje dla 4 osobowej rodziny w szczycie sezonu to koszt ok. 4480 zł (co przy koszcie wynajęcia samego domku na tydzień za ok. 3600 zł wygląda zdecydowanie atrakcyjnie). Co ważne, najatrakcyjniejsze ceny w hotelach i pensjonatach czekają na Was w opcji „first minute” – im wcześniej zarezerwujecie, tym taniej wypoczywacie. Okazuje się, że różnica w cenie pomiędzy rezerwacją złożoną w styczniu, a np. w czerwcu może przekraczać nawet 20 %. W dobie szalejącej inflacji ważna jest jeszcze jedna kwestia – Wasza wczesna rezerwacja będzie posiadała gwarancję niezmienności ceny, więc nie musicie obawiać się drożejącym jedzeniem itp.. Gdy zdecydujecie się na opcję z posiłkami zyskujecie również czas, nie czekacie w kolejkach do barów i restauracji oraz wyjątkowy komfort posiłków w miejscu spędzania urlopu. Nie bez znaczenia jest też jakość. Obiekty, które oferują pobyty wakacyjne z wyżywieniem, aby utrzymać Gości nie mogą pozwolić sobie na marną jakość.

gdzie z dzieckiem nad morze z wyżywieniem pakiety tygodniowe

A gdzie z dzieckiem na rodzinne wakacje?

Gdy zamierzacie wyjechać z dziećmi, zdecydowanie warto zapytać znajomych i rodzinę o rekomendację sprawdzonych miejsc. Pamiętajcie jednak, że każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania, więc nie zawsze to co dobre dla „rodziny brata”, będzie dobre też i dla nas. Jedni poszukują miejsc, gdzie spędzą czas na łonie natury, a posiłki będą przygotowywać wspólnie (szczególnie, gdy dzieci są na specjalnych dietach). Inni będą poszukiwać ofert pozwalającym im na całkowite zapomnienie o codziennych obowiązkach, z mnóstwem atrakcji dla dzieci, zapewniając dobrą zabawę niezależnie od pogody. Warto również sprawdzić najlepsze hotele dla rodzin wg Dzieckowpodrozy.pl, być może tam znajdziecie idealna dla siebie inspirację na rodzinny wypoczynek. Przy planowaniu wczasów z dziećmi pamiętajcie o jednym: nic na siłę, najważniejszy jest wspólnie spędzony czas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*