Wakeboard-wyciąg do nart wodnych nad morzem

O tym, że nad morzem czeka moc atrakcyjnych sportów wodnych wiadomo nie od dziś. Nie tak dawno pisaliśmy o coraz większej popularności surfingu na falach Bałtyku – teraz zatrzymujemy się na jeszcze bardziej popularnej aktywności: wakeboard czyli narty wodne!

Narty wodne Wyciąg Wakeboard Sławutówko

 Jeżeli pływanie na materacu już Wam nie wystarcza – mamy dobre wiadomości – nad morzem nie brakuje sportów wodnych z dużą dawką adrenaliny, które zapewniają prawdziwy kontakt z wodą i szybkością. Na Zatoce Puckiej najbardziej rzucają się w oczy żagle windsurfingowe, choć wcale nie mniej jest latawców od kitesurfingu, na którym akrobacje i wyskoki robią duże wrażenie. Jednak znacznie szybciej nauczycie się ślizgów na wakeboardzie czy nartach wodnych tym bardziej, że na campingach na Półwyspie Helskim nie brakuje tego typu ofert. Cena godziny pływania za motorówką to ok. 200 pln.

Zobacz jak wygląda wyciąg Wakeboard-owy w Sławutówku i przeczytaj poniżej info:

Ciekawą alternatywą jest natomiast Wake Park w Sławutówku (tuż przy trasie Reda-Władysławowo). Kameralnie położony przy uroczym pałacu wyciąg wakeboardowy (do nart wodnych) zapewni Wam bezpieczną zabawę i sporo wyzwań. Na torze ustawione są bowiem przeszkody, które pozwalają na wykonywanie ciekawych ewolucji. To doskonała propozycja na niepogodę – przecież i tak będziecie w mokrzy, a w razie co komfort cieplny zapewni pianka. Ceny nie wydają się być wygórowane:  50zl/h za wyciag (max 4 osoby na zmiane) 25z/h za sprzet, 120zl za karnet dzienny. To co – jesteście gotowi na zabawę na wodzie? A może byliście już na wyciągu w Sławutówku – podzielcie się opinią!

Zobacz jak wygląda ślizg za motorówką:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*