Loty paralotnią i motolotnią nad morzem Półwysep Helski


Sporty ekstremalne na polskim wybrzeżu rozwijają się coraz szybciej i przybierają rozmaite formy. Jednak wybierając lot paralotnią lub motolotnią, jednocześnie mamy szansę odbycia wspaniałej wycieczki krajoznawczej z rewelacyjnymi widokami.

motolotnia nad morzem Władysławowo Półwysep Helski
Wielu z pewnością będzie trudno zdecydować na taki lot, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie mieli okazji szybować w powietrzu, ale naprawdę warto przełamać się, bo to, co możemy zobaczyć, jest warte zachodu. Oczywiście nie możemy zakładać, że od razu będziemy w stanie samodzielnie odbyć taki lot. Na początek lepiej spróbować lotu z instruktorem i zapisać się na kurs, które prowadzone są m.in. we Władysławowie, Helu czy innych miejscach na Półwyspie. Prowadzone w profesjonalny sposób dają gwarancję bezpieczeństwa.
 

Paralotnia, mająca wiele wspólnego ze spadochronem szybowcowym, daje poczucie pełnej swobody i wolności, znikają ograniczenia, a otwiera się bezkresna przestrzeń. Można zobaczyć Półwysep z góry, niemal w całości i docenić jego niezwykłość. Błękit morza widziany z wysokości także wygląda zupełnie inaczej niż z ziemi. Motolotnia jest już namiastką samolotu, ale wciąż zapewnia ogromne emocje. Trzeba tylko znaleźć w sobie trochę odwagi.
 
paralotnia nad morzem loty w tandemieCzy ktoś z Was próbował już lotu paralotnią lub motolotnią nad morzem? Jeśli tak, koniecznie napiszcie nam o swoich wrażeniach!
 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 opinia dla “Loty paralotnią i motolotnią nad morzem Półwysep Helski

  1. Gdzie można znaleźć jakiś kontakt do firm oferujących lot paralotnią nad półwyspem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*