Loty paralotnią i motolotnią nad morzem Półwysep Helski

Sporty ekstremalne na polskim wybrzeżu rozwijają się coraz szybciej i przybierają rozmaite formy. Jednak wybierając lot paralotnią lub motolotnią, jednocześnie mamy szansę odbycia wspaniałej wycieczki krajoznawczej z rewelacyjnymi widokami.

motolotnia nad morzem Władysławowo Półwysep Helski
Wielu z pewnością będzie trudno zdecydować na taki lot, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie mieli okazji szybować w powietrzu, ale naprawdę warto przełamać się, bo to, co możemy zobaczyć, jest warte zachodu. Oczywiście nie możemy zakładać, że od razu będziemy w stanie samodzielnie odbyć taki lot. Na początek lepiej spróbować lotu z instruktorem i zapisać się na kurs, które prowadzone są m.in. we Władysławowie, Helu czy innych miejscach na Półwyspie. Prowadzone w profesjonalny sposób dają gwarancję bezpieczeństwa.
 

Paralotnia, mająca wiele wspólnego ze spadochronem szybowcowym, daje poczucie pełnej swobody i wolności, znikają ograniczenia, a otwiera się bezkresna przestrzeń. Można zobaczyć Półwysep z góry, niemal w całości i docenić jego niezwykłość. Błękit morza widziany z wysokości także wygląda zupełnie inaczej niż z ziemi. Motolotnia jest już namiastką samolotu, ale wciąż zapewnia ogromne emocje. Trzeba tylko znaleźć w sobie trochę odwagi.
 
paralotnia nad morzem loty w tandemieCzy ktoś z Was próbował już lotu paralotnią lub motolotnią nad morzem? Jeśli tak, koniecznie napiszcie nam o swoich wrażeniach!
 

 

 

1 opinia dla “Loty paralotnią i motolotnią nad morzem Półwysep Helski

  1. Gdzie można znaleźć jakiś kontakt do firm oferujących lot paralotnią nad półwyspem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*