Wszystko o Red Bull AirRace GDYNIA 2014-program pokazów lotniczych

POKAZY LOTNICZE GDYNIA 2014 RED BULL AIR RACESamoloty wykonujące spektakularne akrobacje, loty tuż nad powierzchnią morza i tak blisko publiczności jak nigdy dotąd – tak właśnie zapowiadają się największe zawody i pokazy lotnicze Red Bull Air Race Gdynia 2014, które odbędą się w dniach 25-27 lipca. Już dziś zapraszamy Was na ten wyjątkowy spektakl na styku nieba i morza.

Gdynia upodobała sobie organizację niezwykłych wydarzeń. Znana z finałów regat The Tall Ships Races w 2014 roku ponownie organizuje wielki Zlot Żaglowców, jednak zdecydowanie największą gwiazdą w programie wydarzeń na sezon 2014 będą pokazy lotnicze Red Bull Air Race. To wyjątkowe przedsięwzięcie po raz pierwszy zagości w Polsce, a na widowni może zasiąść  ponad 700 tysięcy osób. Co ważne – bilety będą niepotrzebne – całość imprezy finansowana jest ze środków miasta, a prawa do organizacji zawodów kosztowały ok. 1 miliona Euro! Nie ma co jednak ukrywać, że dobre miejsca na widowni trzeba będzie zająć bardzo wcześnie, choć mieszkańcom Gdyni nie trudno będzie znaleźć rewelacyjne lokalizacje na wzniesieniach tuż przy pasie nadmorskim.

Red Bull Air Race Gdynia 2014 - program bilety widownia

12 najlepszych pilotów zaprezentuje podniebne akrobacje (choć bliżej wody niż nieba). Dzięki wspaniałej lokalizacji tras przelotu, publiczność zgromadzona np. na gdyńskim bulwarze będzie mieć samoloty na wyciągnięcie ręki. Program pokazów lotniczych przedstawia się następująco: 25 lipca zobaczymy loty próbne, 26 lipca eliminacje, a 27 lipca pokazy finałowe. Zobaczycie najszybsze samoloty wyścigowe, w których piloci pokonają powietrzny tor nisko nad wodą, manewrując pomiędzy napełnionymi powietrzem 25-metrowymi pylonami.  Już wkrótce podamy szczegóły występów i godziny konkretnych pokazów. 

Zobacz plan widowni:
Widownia Plan RED BULL AIR RACE GDYNIA 2014

Organizując Red Bull Air Race 2014 Gdynia dołączyła do grona miasto organizatorów takich jak Abu Dhabi, Dallas czy Las Vegas. To niebywała okazja dla nas widzów, aby zobaczyć to podniebne show. 

1 opinia dla “Wszystko o Red Bull AirRace GDYNIA 2014-program pokazów lotniczych

  1. W jakich godzinach będą odbywały się pokazy 25, 26 i 27 lipca 2014 r. w Gdyni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*