Sunrise Festival Kołobrzeg 2014

Prawdziwa gratka dla fanów elektronicznych brzmień, kilka wspaniałych letnich dni wypełnionych zabawą przy dźwiękach muzyki największych gwiazd, a wszystko to w uroczej scenerii kołobrzeskiego amfiteatru.

Sunrise Festival 2014 KołobrzegMający już ponad 10-letnią historią Sunrise Festival w Kołobrzegu to jedna z najpopularniejszych i największych tego typu imprez w Polsce. Na festiwalowej scenie podczas wszystkich edycji zagrały tu prawdziwe sławy, takie jak chociażby Armin van Buuren, David Guetta, Westbam, Paul van Dyk czy Tiesto. Ich występy były wielowymiarowym show, z mnóstwem efektów specjalnych i specjalnie skomponowanymi wizualizacjami wyświetlanymi na ogromnym ekranie LED.
 

Ale Sunrise Festival to nie tylko muzyka. Organizatorzy zadbali o to, aby nikt nie nudził się także podczas dnia, czekając na wieczorne koncerty. Można więc uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach, oglądać pokazy mody i tańca. Wydarzenie to wspierane jest przez stacje telewizyjne i radiowe. 
 

 
Sunrise Festival 2014 odbędzie się w dniach 25-27.07, bilety będą dostępne od marca 2014. Czekamy na ogłoszenie szczegółowego programu.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*