34 metrowy Wieloryb już we Władysławowie!


Nadchodzi długo oczekiwany moment –  makieta 34 metrowego Płetwal Błękitnego już 18 sierpnia zawitała do Ocean Parku we Władysławowie. Było pięknie…mnóstwo ludzi, świetna zabawa dla całych rodzin, pokazy laserów i mega pokaz fajerwerków. 

Płetwal Błękitny, który w sobotę 18.08.2012 r. dołączył do ekspozycji ryb i ssaków znajdujących się w Ocean Parku we Władysławowie jest pierwszym w Polsce okazem o tak gigantycznych rozmiarach. Przygotowanie prototypu wiązało się z nie tylko z zaprojektowaniem samej bryły ssaka, ale również opracowaniem technologii wykonania pozwalającej na jak najwierniejsze odwzorowanie jego kształtów. Prace trwały nieco dłużej, niż zakładały to plany, ale już od 18 sierpnia wieloryba w całej okazałości można podziwiać w parku. Już wkrótce nowe zdjęcia!

Sprawdź koniecznie: opis i galerię zdjęć Ocean Park Władysławowo
oraz informacje praktyczne (dojazd, godziny otwarcia) 

Atrakcje towarzyszące powitaniu Wieloryba przewidziane są nie tylko na wieczór. W sobotę Ocean Park będzie świętował już od samego rana. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na zwiedzanie parku połączone z konkursami i zabawami. Dzieci biorące udział w konkursach otrzymają upominki oraz nagrody pocieszenia. Bilet w tym dniu dla każdego gościa kosztuje tylko 10 złotych.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*