34 metrowy Wieloryb już we Władysławowie!

Nadchodzi długo oczekiwany moment –  makieta 34 metrowego Płetwal Błękitnego już 18 sierpnia zawitała do Ocean Parku we Władysławowie. Było pięknie…mnóstwo ludzi, świetna zabawa dla całych rodzin, pokazy laserów i mega pokaz fajerwerków. 

Płetwal Błękitny, który w sobotę 18.08.2012 r. dołączył do ekspozycji ryb i ssaków znajdujących się w Ocean Parku we Władysławowie jest pierwszym w Polsce okazem o tak gigantycznych rozmiarach. Przygotowanie prototypu wiązało się z nie tylko z zaprojektowaniem samej bryły ssaka, ale również opracowaniem technologii wykonania pozwalającej na jak najwierniejsze odwzorowanie jego kształtów. Prace trwały nieco dłużej, niż zakładały to plany, ale już od 18 sierpnia wieloryba w całej okazałości można podziwiać w parku. Już wkrótce nowe zdjęcia!

Sprawdź koniecznie: opis i galerię zdjęć Ocean Park Władysławowo
oraz informacje praktyczne (dojazd, godziny otwarcia) 

Atrakcje towarzyszące powitaniu Wieloryba przewidziane są nie tylko na wieczór. W sobotę Ocean Park będzie świętował już od samego rana. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na zwiedzanie parku połączone z konkursami i zabawami. Dzieci biorące udział w konkursach otrzymają upominki oraz nagrody pocieszenia. Bilet w tym dniu dla każdego gościa kosztuje tylko 10 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*