Willa Leosta Karwia

Połączenie rodzinnej atmosfery, nowoczesności i wysokiego standardu to główne atuty obiektu Willa Leosta w Karwi. Dodać trzeba jeszcze doskonałą lokalizację – 300 m od morza i przepięknej plaży.

 

Willa mieści się na dużej ogrodzonej posesji w letniskowej miejscowości Karwia, w cichej i spokojnej okolicy. Wspaniały klimat i roślinność, ciekawe trasy piesze i rowerowe, a także pobliże Nadmorskiego Parku Krajobrazowego sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku. Miejscowość stanowi także świetną bazę wypadową do Trójmiasta i na Półwysep Helski.

Willa Leosta Karwia

Na terenie willi znajduje się altana i miejsce do grillowania, a także bezpłatne miejsce do parkowania. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Organizowane są specjalne atrakcje, np. wędkowanie czy jazda quadami. Dodatkową atrakcje stanowi też okazja porozmawiania z właścicielami w oryginalnym języku kaszubskim.

Willa Leosta

Goście mają do dyspozycji 11 pokoi dla 2, 3 lub 4 osób. We wszystkich znajduje się łazienka, TV, toaletka, lodówka, czajnik bezprzewodowy i parawany plażowe. Niektóre posiadają balkony. Na miejscu jest też ogólnodostępna kuchnia z wyposażeniem i TV dla Gości. Warto też zwrócić uwagę na wysokiej jakości meble, stosowane w hotelach o kategorii 3 i więcej gwiazdek.

Willa Leosta wakacje z dzieckiem

Wczasy spędzone w Willi Leosta na pewno przypadną do gustu także dzieciom. Mogą bawić się na plaży, gdzie czeka na nie zjeżdżalnia wodna i hasać w sosnowych lasach, ale także liczyć na dodatkowe udogodnienia. Na terenie posesji znajduje się mini plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą. Można też bezpłatnie wypożyczyć wanienkę i łóżeczko dla małych dzieci.

Willa Leosta atrakcje dla dzieci

Willa Leosta
Monika Danielewicz-Kowalczyk
ul. Złota 28
84-105 Karwia
tel.: 58/ 674 73 64 ( po 17.00 )
kom.: 608 274 593
email: willa@leosta.pl
www.leosta.pl
 
Byliście w Willi Leosta-czekamy na Wasze opinie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*