Wycieczki na Lato 2015 już w sprzedaży!

wakacje w Egipcie
Przełom listopada i grudnia to już tradycyjnie start sprzedaży ofert biur podróży na sezon letni – tym razem dla Klientów, którzy nie są zainteresowani kupnem wycieczki w ostatniej chwili typu Egipt last minute czy Tunezja last minute a podejmują decyzję o wczesnej rezerwacji wypoczynku z wylotem od końca kwietnia do początku października 2015 największe biura podróży przygotowały promocje, wśród których najpopularniejsze to:

– gwarancja niezmienności ceny – bez względu na zmieniające się kursy walut, ceny paliw i inne nieprzewidziane okoliczności, które mogłyby wpłynąć na koszt Państwa rezerwacji, promocja gwarantuje Państwu, że cena z umowy-zgłoszenia zostanie zachowana;

– gwarancja najniższej ceny – jeśli w trakcie kolejnych etapów promocji pojawiłaby się nowa, niższa cena na wybraną przez Państwa wycieczkę, touroperatorzy gwarantują zwrot różnicy;

– bezpłatne zmiany w rezerwacji – trudno przewidzieć wszelkie okoliczności i zdarzenia, które mogą mieć miejsce do czasu wyjazdu na wycieczkę do Egiptu, Turcji czy Tunezji w lipcu przyszłego roku, dlatego promocja przewiduje możliwość bezkosztowej zmiany np. terminu wylotu, uczestników wyjazdu czy kierunku (nie dotyczy ofert last minute)

– wycieczki fakultatywne gratis lub ze zniżką – oferty wycieczek przewidują najczęściej gratis wycieczki typu City Tour lub rejs łodzią ze szklanym dnem, inne propozycje to vouchery rabatowe rzędu 10-15 EUR/os. do wykorzystania przy zakupie wycieczki u rezydenta

Warto pamiętać również przy rezerwacji first minute na lato 2015 o dostępnych promocyjnych warunkach płatności np. zamiast standardowej zaliczki w wysokości 30% biura podróży akceptują już zaliczki w wysokości minimum 100 PLN/os. a kolejne płatności następują po kilku tygodniach lub nawet miesiącach.

Wszystkie najkorzystniejsze oferty 15 największych touroperatorów znajdą Państwo w serwisie Travelzone.pl – dodatkowo z gwarancją najniższej ceny pośród ofert wszystkich biur podróży, bez względu na wybrany hotel lub wycieczkę.

Przypominamy, że rezerwacja urlopu w ofercie first minute to gwarancja najlepszej ceny i dostępności wszystkich hoteli/wycieczek z oferty najpopularniejszych touroperatorów.

Autor: Tomasz Nowik Travelzone.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*